19.1.2018 Cuma

Oğlak BURCU AYLIK YORUM

Aşk:
Servet:
Kariyer:
Sağlık:

2017 Şubat Aylık Oğlak Burcu

Bu ay iş değişikliğine gitmek ortak projeler de bulunmak umduğunuzu bulamamanıza neden olabilir. Verilen sözlere güvenerek harcamalarınızı dengelemeyi başaramazsanız yılın ilerleyen ayları ile birlikte ciddi bir ekonomik krizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ay boyunca, İşinizle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Özellikle ortaklıkları olan Oğlak burçları bu ay içinde kapalı kapılar ardında dönen bir çok dolabın farkına vararak en az zarar ve kayıpla sürüklendiğiniz bir işten kurtulabilirsiniz.

Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla işle ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Özellikle 12 Şubat 2017 tarihine kadar maddi kayıplara karşı dikkat etmelisiniz.

Evli Oğlaklar eşinizin sevgisi ve size olan güvenini sarsacak davranışlar içinde olmamalı ona ve kendinize olan saygınızı yükseltmek için çabalamalısınız. Emek verip değer verdikçe aşkta evlilikte huzur verip huzur bulabileceksiniz. Tutulma enerjileri bekar Oğlaklara da aşkta şanslı etkiler olarak kalıcı beraberlikleri getirebilir. Şimdi keşke lere pişmanlıklara bir yenisini daha eklememek için uyanmalı farkına vararak bilinçli bir şekilde hareket edebilmelisiniz.

Bu ay eğitim hayatınızda başarı rüzgarı ile adınızdan söz ettirebilir başkalarının yapamaz dediklerini yaparak istikrarınız ile takdir toplayabilirsiniz.Bu ay seyahat planlarınızda zamanı atlamaya bağlı gecikmeler yaşanabilir dikkatli olmalı zaman ve iş planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamaya özen göstermelisiniz.Eklem ve romatizma ile ilgili sağlık sorunları ayın ortasında etkili olabilir. Önemsemeli daha fazla ilerlemesine izin vermeden tıbbi önlemleri alma noktasında gecikmemelisiniz.İş hayatınızda yeni fikir ve önerilere açık olmalı kendinizi geliştirebileceğiniz hemen her fırsatı değerlendirmelisiniz. Mesleki ön görüleriniz sizi yanıltmayacaktır. Yerinde müdahaleleriniz fark edilmenizi ve önemli bir fırsatla karşılaşmanızı sağlayabilir. Finansal konularda rahatlamalar araç ya da ev değişikliği bu alanlarda yatırım şansını da getirebilir sizlere.

Başlangıçlar için şanslı günler: 17, 19, 22