Fal, burçlar, rüya tabirleri ve

astrolojiye dair herşey...

19.12.2014 Cuma

Koç BURCU 2013 YORUMU

Aşk:Servet:Kariyer:Sağlık:

2014 Koç Burcu Yıllık Yorum

Gökyüzü geçen yılın yorucu enerjilerini ardınızda bırakarak yeni başlangıçların taçlandıracağı yüksek farkındalığınız sayesinde doğru seçimler yapacağınız istikrarlı bir yılı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda 3 Mart’a kadar aktif ve girişimci davranmalı hakkınız olana sahip olabilmek için disiplinli bir şekilde çalışmalı hiç kimsenin sizi doğrularınızdan ayırmasına izin vermeden hareket etmelisiniz. İş hayatınızda planlı olmalı ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız önümüzdeki iki ay boyunca zamanı iyi değerlendirmelisiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu tarihler arasında finansal konularda gecikmeler aksamalar hesapta olmayan değişiklikler yaşanabilir. Akışa ayak uydurun ve öfkeyle hareket etmeyin. Ayrıca kişisel elektronik eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Size özel bir takım şeyler başkalarının eline geçebilir ve size karşı kullanmaya kalkan gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuz Terazi’de ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 20 Mayısa kadar bu konumda kalacak. 
İş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler söz konusu olabilir. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı kararlar almanız güçtür. Bu dönemde strese bağlı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Unutmamanız gereken yegane konu Sağlığınız herşeyden kıymetlidir. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı fiziksel ve ruhsal sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Bu dönemde iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız. Sabırsızlığınızın sonucunda beklenmeyen maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar bu dönemde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler sabırlı davranın evlilik iyi günde de kötü günde de birbirine destek olmak demektir. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız.

Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına ilişkinize bir şans daha vermeli ve Temmuz ayına kadar birlikte olduğunuz insanın size olan tutum ve davranışlara göre kararlar alıp uygulamaya geçmelisiniz. Yılın 2nci yarısından itibaren daha güçlü ve olumlu etkiler hakim olacak. Değişimlerin efendisi Uranüs’ün burcunuzda ki seyri yaşam kalitenizi daha keyifli bir hale getirecek enerjilerle kuşatacak sizleri. İş ve eğitim hayatınızda süpriz teklifler alabilir pek çok insanın samimi duygularıyla desteğini alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bitiş ve başlangıçları deneyimleyebilir. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, Yılın ilerleyen zamanlarında Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeterki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın! 2014 sizler için pek çok ilki beraberinde getirecek özellikle yıl sonuna doğru karlı yatırımlar yurt dışı ile bağlantılı konularda iş birlikleri ve yolculuklar size bambaşka bir başarı kapısını ardına kadar açabilir. Ruhsal bilinç düzeyinizin yükselmesi karakteristik özelliklerinizi çok daha iyi bir şekilde ortaya koymanızı sağlayacak.

Yılın şifresi: İnandığım gibi yaşıyor ruhumu iyileştiriyor gücümü ele alıyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum…