30.11.2015 Pazartesi

Koç BURCU 2015 YORUMU

Aşk:
Servet:
Kariyer:
Sağlık:

2015 Koç Burcu Yıllık Yorumu

Zorlu geçen 2 yılın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yıldızların öğretmeni Satürn Yay burcunda. Haziran ayında tekrar Akrep burcunda kısa süreli bir geçişten sonra Yay’daki seyrine devam edecek. Sizlere etkisi ise engeller söz konusu olsa da inançlarınız, cesaretiniz ve olgunlaşmanız sayesinde büyüme fırsatlarını da beraberinde getirecek. Yüksek öğrenim ve eğitsel konular gündeminizde yer alabilir. Yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir, bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Satürn Yay geçişi sizlere meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilir, koçluk veya yayıncılık gibi konularda mesleki yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Satürn sizi size keşfettirirken bilginin gücünün sırrına da vakıf olmanızı sağlayacak. Aile hayatınızda son derece iyi bir yıl karşılıyor sizleri. Kırgınlıkları ve olumsuzlukları arkanızda bırakıyor, istikrarlı ilişkilerinizle güçleniyorsunuz.

Sağlık: Genel anlamda 2015 sağlığınız için oldukça iyi etkilere sahip. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga, meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir, başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık söz konusu ise bu aylarda dikkatli olmalı, mutlaka uzman bir doktora giderek ihmalkar hareket etmemelisiniz.

Aşk: Yılın ilk yarısında aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu. Geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi yılın ilk aylarında karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe, kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Yılın 2. yarısında ise sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden, yorucu, tek taraflı fedakarlığa dayanan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Kariyer: Bu yıl geçtiğimiz senenin yorucu etkilerini arkanızda bıraktığınız, deneyimli insanların destek ve önerileri ile başarılı çıkışlar elde edeceğiniz, yenilikler ve ilklerin yılı olacak sizler için. Yılın 2. yarısı meslek hayatınızda değişimler olabilir. Farklı görevlere veya daha önce yapmadığınız bir alana yönelebilir, istikrarlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Finansal olarak yılın 2. yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu sene içinde alabilirsiniz.

Eğitim: Eğimle ilgili konularda görev alan Koç’lar için oldukça şanslı etkilerle dolu bir yıl. Eğitim hayatı devam eden öğrenci Koç’lar ise yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu. Öğrenme gücünüz ve konsantrasyonunuz oldukça yüksek. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın yeter, gerisi kendisinden gelecektir.