19.1.2018 Cuma

Başak BURCU AYLIK YORUM

Aşk:
Servet:
Kariyer:
Sağlık:

2017 Şubat Aylık Başak Burcu

Bu ay anneniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar aranızda ki buzların erimesi ve ilişkinizin daha iyi olması anlamını taşıyabileceği gibi onun hayatında ki pek çok sorunun cevabını bulacağı olayları deneyimlemesi de olabilir. Bu süre içinde anneye ait konular sizler için fazlası ile önem taşıyacaktır. Bu ay finansal olarak beklentilerinizi karşılayacak gelişmeler yaşayabilir yeni bir mülk veya araba satın alma olasılığı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, 6 Şubattan sonra arkadaşlarınızla bazı mali sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edememek ve onların yapmadığı ödemeleri yapmak zorunda kalmak gibi. 17 Şubat 2017’den sonra özellikle mide ile ilgili sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Evli Başaklar bu ay çocuklarla olan ilişkiniz üzerine odaklanmanın zamanı geldi.

Annenizin sağlığı konusunda biraz tetikte olmak zorundasınız. Dördüncü evdeki öğretmen Satürn ve Merkür’ün geçişine bağlı olarak, işinizde çok çalışacak ve oynanan oyunlara muhalefet ve gerçek dışı yorumlara rağmen başaracak zorlukları arkanızda bırakacaksınız. İş dünyasında büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır güvenmek ile ilgili sorunlardan Aşka olan inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretebilir yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli Başaklar sizde ailenizi eşinizi sevginizle daha fazla sahiplenecek ve iç huzursuzluklarınızı sevgiyle huzur ve mutluluğa döndüreceksiniz.

Bebek sahibi olmak isteyen Aslanlar ailenize gelecek yeni bir Bebek sizleri birbirinize kenetleyecek ve ilişkilerinizi çok daha özel bir hale getirecek. 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Özelikle karşıt burcunuz Balıkta gerçekleşecek tutulma enerjisi ile seyahatlerde sorunlar aile içi ve arkadaşlarınız arasında duygusal patlamalar sonucu yaşanacak sorunlar söz konusu olabilir dikkatli ve bir o kadar da duyarlı olmalısınız.

Hayat her konuda öğretip geliştirecek sizleri kendi yeteneklerinizin de zayıflıklarınızda farkına varacağınız son derece etkili ve kalıcı enerjiler ile karşı karşıyasınız.26 27 28 Şubat tarihleri arasında dikkatsizlik sonucu sorunlar ve kazalar söz konusu olabilir temkinli olmalısınız.Ay sonunda yanlış teşhis ya da ilaç kullanımına bağlı sorunlar söz konusu olsa da sağlığınız ile ilgili endişe yaratacak enerjiler hakim olmayacaktır bu ay boyunca.İnanmak yarışmak yerine üretmek başarınızın da kazancında mihmandarı olacaktır bu ay sizler için. Başkalarına cevap yetiştirmek yerine üretmek yeni olanı değerlendirmek riskleri almadan var olanı koruyup geliştirmek sizler için faydalı sonuçları da beraberinde getirecektir.

Başlangıçlar için şanslı günler: 5, 14, 23