• Genel /
  • Burçlara Göre Ev Dekorasyon Tarzları
05.05.2016
  •  

Burçlara Göre Ev Dekorasyon Tarzları

Burçlar hayatımızın bir çok kısmına etkisinin olduğunu bilmekteyiz. Peki ev tasarımlarında hayatımızı nasıl etkiliyor hangi burç hangi dekorasyonu seviyor.

Oğlak Burcu Dekorasyon Tercihi
Geleneksel tasarımları sonuna kadar savunan oğlak burçları hayatının her alanında bu görüşe sahip çıkmaları ile bilinirler. Hobilerinden asla vaz geçmeyen Oğlak burçları evin bir köşesini bunun için dekore ederler.
Toprak ve siyah renkleri tercih ederler. Yatak ve hobi odaları onlar için en özel yerlerdir . Tarzlarını en çok yansıtmak isteyecekleri alandır.

traditional-bedroom

Koç Burcu Dekorasyon Tercihi

Rahatlık ve yalnızlık denince ilk akla gelen burç olan Koç burcu olabildiğince minimal bir dekarasyonu tercih etmektedirler. Bordonun tonları tercihleridir. Yatak odası vazgeçilmez yaşam alanıdır.

koç burcu dekarasyon

 

Boğa Burcu Dekorasyon Tercihi

Boğa burçları mavi ile beyaz renkleri tercih etmektedirler. İç rahatlatıcı renkleri kullanmaları ve modern tarzları tercih etmelerindeki asıl neden huzurlu bir dekorasyon istemeleridir.

boğa burcu dekarasyon

 

İkizler Burcu Dekorasyon Tercihi

Birçok tasarımcının burçları bilindiği üzere İkizlerdir. İkizler burcu hayatlarında hareketli renkleri ve kolay taşınabilen mobilyaları tercih ederler. Misafiri eksik olmamasını isteyen ikizler burcu tam bir misafirperverdir. Favori alanı ise oturma odasıdır.

ikizler burcu dekarasyon
Yengeç Burcu Dekorasyon Tercihi

Evcimenlikleri ile nam salmış yengeç burçları devasa mobilyaları tercih etmektedirler. Mobilyalarındaki tercihler her zaman daha rahatı olmaktadır. Seçtikleri renk ise mavi ve yeşilimin uyumudur. Evlerinde bolca biblo görebilirsiniz.

eclectic-living-room

 

 

 

Aslan Burcu Dekorasyon Tercihi

Aslan burcu ihtişam ve gösteriş merakları hem kendisi için vaz geçilmezdir hemde çevresindeki insanların onu o şekilde görmeleri hoşuna gitmektedir. Ev dekorasyonişlerinde para harcamaktan çekinmezler. İmkanları dahilinde en gösterişli olanını seçerler.

aslan burcu dekarasyon tercihleri

 

 

 

Başak Burcu Dekorasyon Tercihi

Doğayla iç içe olmayı terih ederler dekorasyon tercihleri teras ve bahçeler olmaktadır. Sadelik onlar için vaz geçilmezdir. Gri ve bej tonlar ise dekarasyonda tercih ettiği renklerdendir.

basak burcu dekarasyon

 

Terazi Burcu Dekorasyon Tercihi

Desenler ve renklerin uyumuna önem veren Teraziler Aydınlatma ve kontrast vazgeçilmezidir. Tercih ettikler irenk ise pastel ve gri tonlardır. Teraziler için en önemli yaşam alanı ise Mutfak ve salondur.

terazi burcu dekarasyon

 

 

 

Akrep Burcu Dekorasyon Tercihi

Akrep burcu siyah beyaz tonlar başta olmak üzere aydınlık ve ferah tonları tercih etmektedirler. Evin sürekli toplu durması düzenli görünmesi ise onlar için vaz geçilmezdir. Mobilya tercihleri bu hassasiyette olmaktadır. Dekarasyonda en çok tarzını yansıttıkları alan ise yatak odalarıdır.

modern-bedroom

 

 

 

Yay Burcu Dekorasyon Tercihi

Modern ve otantik tarzları aynı anda yansıtmayı severler aydınlatmaya ve rahat vazgeçilmezleridir.Puflar yer minderleri canlı objeler her daim salonlarından eksik olmamaklıdır. Renk seçimleri genellikle turkuaz ve mavi Tonlardır. Kendi tarzlarını en iyi yansıttıkları alanlar ise yatak odalarıdır.

yay burcu dekarasyon

 

Kova Burcu Dekorasyon Tercihi

Modernlik denince ilk akla gelen burçtur. Odanın her yerinde orjinal ve marjinal sade heykeller ve yaşam alanı bitkileri göze çarpar. Gri renkleri çok seveler bunun nedeni ise teknolojiye olan meraklarıdır. Evin tamamını yaşam alanı olarak gördükleri için evin tamamında kendi konseptlerini yansıtırlar.

kova burcu dekarasyon

 

 

Balık Burcu Dekorasyon Tercihi

Romantizmin en baskın olduğu burç olan balık burcu yaşam alanlarındada bunu hissettirmektedir. Daha huzurlu ve mutlu hissttirmek için kendilerini pastel tonları tercih etmektedirler. Mumlar tablolar evlerinin aksesuarlarıdır. Tarzlarını en iyi yansıttıkları alan ise mutfaklarıdır.

balık burcu dekarasyon


  •  

Etiketler:

YORUMLAR