• aylik-burc /
  • Mayıs Ayı Burçlara Göre Cinsel Hayat
05.05.2016
  •  

Mayıs Ayı Burçlara Göre Cinsel Hayat

kova erkeği cinsel hayatı

Mayıs ayı itibari ile İkizler, Koç, Kova, Yay, Terazi ve Aslan gibi burçların cinsel hayatı doruk noktasına ulaşmaktadır. Arzuların baskın geldiği bu dönemde ilişkinizde çok harektli bir dönem geçireceksiniz.

İlişkilerden en zararsız çıkabilecek burçar ise Kova, Koç, İkizler ve Yay. Özgürlüklerine düşkün olan bu burçlar yaşadıkları cinsel deneyimleri kolaylıkla bağlılık duymadan atlatabileceklerdir.

 

Tabi birde uzun süreli ilişkileri seven burçlar var duygulara hislere ve ilişkide geleceğini düşünen burçlar anlık heveslerle kendilerini tatmin etmemektedir. Boğa, Aslan, Akrep, Yengeç ve Oğlak burçları bu ay cinsellikte çok ileriyi düşünecekler ve çok değerli hale gelecektir ilişkileri.


Koç Yay Aslan (Ateş Grubu) 

Mayıs ayında da herzamanki gibi ateş gurubu ilişkinin öncesindeki yaşadığı duygulardan aldığı hazzı ilişkiden alamayacaklar. Bu burçlara sahip bir kadını veya erkeği ayarlamak istiyorsanız ne istediğinizi biliyor olmalısınız. Çünkü Ateş grubu neyin ne olduğunun farkındadır. Kolay tipler Ateş gurubuna göre değildir ulaşılmazı ister bu grup. Karşı tarafın ilgisini çekicek gizli oyunlar oynayın ve onu elde etmede zorlanmayacaksınız.

 

burclar cinsellik1

 

 

Koç Kadını 

Duygularınızı saklamak yerine bunları yaşamayı tercih ediyorsunuz vebunu garip karşılayan insanlardan cinsel anlamda bir birliktelik düşünceniz o an yerle bir olacak. Bu ay sizin gibi ne istediğini bilen erkeklere ihtiyacınız olduğunuzu hissedeceksiniz.

 

Koç Erkeği

Arzulu ve eğlenceli ilişkilerden yanasınız ancak bu ay sizin istediğiniz gibi olmayabilir. Gün içinde süpriz telefonlar almak isteyeceksiniz sizi şaşırtan kadın ve bunu tüm açıklığı ile ortaya koyan kadınlar tercihiniz olacak.

 

 

aslan burcu cinsel hayati

Aslan Kadını

Hayatı boyunca dişilik ve seksapelitenin ilk planda olduğunu bilen Aslan kadınları Mayıs ayı boyunca istediklerini elde edecekler. Peşinden koşan erkeklerin içinde en güçlü olanını, anlık süprizleri ile kendisini şaşırtacak bir erkek istemetedirler. Bu yaz için şimdiden güzel başlangıç yapmış olacaksınız. Sadece zamana bırakmanız yeterli.

 

Aslan Erkeği

Gücün erkeği heycanın doruklarda olmasını ister sürekli çılgınca şeylerle karşılaşabileceğiniz bu ay partnerinizden küçük süprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sizin için süpriz yapması gerektiğinin bilincine varması için bazen bunu söylemeniz gerekebilir. Aslan Erkeği kovalanmayı sever bunu asla unutmayın. Bir Aslan Erkeği yoğunum desede ona küçük süprizler yapın ve dikkatini üstünüze çekmeyi asla ihmal etmeyin.
yay cinsel hayatı

Yay Kadını 

Güven duyacağınız erkeği bu ay bulacaksınız. Onunla cinsel hayatınız hakkında açıklıkla konuşabileceksiniz arzularınızı fantazilerinizi. Sizi anlayacak ve arzularınıza karşılık bulabileceğiniz sizi seven sadık erkekle uzun bir yaz geçireceğinizi aklınızdan çıkarmayınız. Günlük ilişkilerden ve hayatların yalınlığından sıkıldığınız bu dönemde karşınıza çıkacak kişiyi zaten ilk anda hissedeceksiniz.

Yay Erkeği

Güzelliğe ve çekiciliğe önem verdiğiniz arkadaş ve aile çevrenizde artık açık bir şekilde bilindiğinin farkındasınız. Karşınıza kriterlerinizi uygun bir kadın çıkmasını istiyorsunuz. Ancak o kişi arkadaş çevrenizde bulunmakta ona daha açık olmanız sizi mutlu bir birlikteliğe heycan dolu yatakodası deneyimlerine götüreceğine emin olabilirsiniz.

 

 

boga burcu cinsel hayatı

Boğa Kadını

Cinsellik sizde duygulardan daha sonra gelmektedir önce sizi gerçekten sevecek bir erkeği istemektesiniz. Hoşlandığınız kişiden adım atmasını beklemeye devam etmeye devam edin. Size içindekileri söylediğinde artık sizin ona karşı olan ilginiz güveniniz ve sevginizde artacaktır. Cinselliği yaşayacağınız kişinin hayatınızın merkezinde olmasını istemektesiniz. Size cinsel anlamda tatmin ettirdiklerinden çok duygularınızı okşamasına önem vermeye devam edeceksiniz. Doğru zamana kadar beklemeye devam etmekte fayda var.

Boğa Erkeği

Kıskanç bir dönemden geçiyorsunuz sevdiğiniz kişi size açılmak yerine başkaları ile görüştüğünü düşünmeniz size zarar vermesine izin vermeyiniz. Duygularınıza karşılık bulabileceğiniz şu dönemde sukunetli olmaya çalışmanızda fayda var. Ruh eşinize güvenmenizde fayda var.
basak burcu cinsellik

Başak Kadını

Arzulandığınızı duyacaksınız ve bu hoşunuza gidecek. Karizmatik olan erkekler sizin dikkatinizi çekmeye devam edecek. Karizmasının yanında sizin cinsel hayatınıza saygı duyması gerektiğini davranışları ile belli edecektir. Kurallarınızdan asla taviz vermeyiniz.

Başak Erkeği

Cinsellikte mükemmeliyeti istemek sizin hakkınızdır. Duygularınızı ikinci plana alacağınız şu dönemlerde daha çok çaba sarfetmeniz gerekebilir. Saf ve dizginleri elinizde tutabileceğiniz kadınları isteyeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

oglak burcu cinsel hayat

 

Oğlak Kadını

Güveni hissedebileceğiniz, saygılı ve size huzur veren bir partner aramaktasınız. Cinselliği kolay kolay dile getirmeyi sevmemektesiniz hattaki bahsedilmesi bile sizi karşınızdakinden soğutabilecek kadar ciddi bir boyuttadır. Güvenilir bir Erkek arkadaş için bazen eski erkek arkadaşlarınızı düşünsenizde yapmak istemeyeceksiniz.

Oğlak Erkeği

Tek gecelik ilişkilerden uzak durmaya devam edeceğiniz bir ay içindesiniz. Sevecen ve size karşı ilgili görünün bir partnere sahip olması sizin için çok önemli. Güven verecek ve sizin güveninize ihtiyacı olan narin kadını bulmak için biraz sosyal hayata karışmanın zamanı sizin için bu ay çok önemli.

……………………
yengec burcu cinsel hayatı11

 

Yengeç Kadını

Cinsellik mi o da ne diyebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Kafanız o kadar dolu ki cinselliğe zaman ayırabileceğinizi doğru kişiyi bile bulabileceğinizi düşünmüyorsunuz. Sizin için olmazsa olmaz aşk olduğu için öcelikle aşkı bulmanız gerekmektedir.

Yengeç Erkeği

Korkularını yenmenin zamnı geldi bu ay senin hayatının belkide ilerisi için bir başlangıç olacak utangaç ve duygusallığı bir kenara bırakıp konuşmanın tam zamanı. Cinsel hayatınızdada duygulara yoğun yer vereceksiniz. Daha sakin bir cinsel hayatı tercih etmektesiniz. Romantik erkeklerdir ama bu romantizim zarar verebileceği şu ayda korkusuzca cesaretinizi toplayın ve hedefinize ulaşmaya konsantre olun.

 

 

 

akrep burcu cinsel hayatı

Akrep Kadını

Bu ay için sizin için pek farklı olmayacak vamp özellikleriniğinizden dolayı erkekleri kendinize çekmekte hiç sorun yaşamayacaksınız. Güçlü erkeği bulabileceğiniz şu dönemde yaz ortasına kadar sizin başınızı dönderecek ama o da sizin karşınızda gücünü ve karizmasını koruyamayacak. Kıskançlıkları sizi kendinden soğutacaktır.

Akrep Erkeği

Evliside, bekarıda dert çapkınlığınızdaki namınızı bu ayda elden düşürmeyecek gibi duruyorsunuz. Cinsel hayatınız bu ay istediğiniz gibi olacaktır. Size bir kadının aşırı çekici gelmesi gerekliki diğer kadınları onun için bir kenara bırakın. Arzularınıza karşılık verebilecek kadını gözünden tanıyacaksınız. Mutlu bir ay geçireceksiniz.

 

 

 

balık erkeği cinsel hayatı

Balık Kadını

Mayıs ayı balık burcu kadınları cinselliğe yine doyamayacaklar. Fantazileri ve romantizmi aynı anda yaşayacaksınız. Konuştuğunda ağzının içine düşecek gibi olacağınız partnerinizle çok heycanlı anlar yaşayacaksınız.

Balık Erkeği

Dürüst bir kadın mı arıyorsunuz. Bu ay karşınıza doğru bir fırsat çıkacak ve onu doğru değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Sevecenliğiniz ve samimiyetinizle onu eldetmekte zorlanmayacaksınız. Cinsel hayatınızda sizin gibi samimi içten ve duygularınızla iç içe geçicek.

 

 

4b10ec5c634139c65bb896ea03c5219bİkizler Kadını

Arzunuzu kolay dile getirebiliyrosunuz ve sizin gibi dürüst bir erkek arıyorsunuz. Ön birliktelik sizin için cinsellikten daha önemli. Erkek tercihiniz ise sizinle sürtüşen sizinle tartışan karizmatik erkek olacaktır. Gündelik hayattaki gibi kendisi ile özel anlarınızdada çatışmalı çoşkulu bir birliktelik yaşayacaksınız.

 

İkizler Erkeği

Elde etmekten çok ona ulaşma sürecini sevdiğini artık ikizler erkeğide kendisine inkar etmiyeceği bu ayda bir çok partnerin ğeşinde olacaksınız. Sohbetinin de hoş olacağı kadını tercih edeceksiniz ve bu yaz çok mutlu geçirebileceğinizi unutmayın.

 

 

 

 

1c39a3ba81eeed91e832c50fb659458eTerazi Kadını

Aradığın ilgiliyi bir  türlü bulamadınmı yada bulduğun ilgi yeterince seni tatmin etmiyormu beklemen gerektiğin bir ay içerisindesin. Erkekler senin bir terazi kadını olduğunu ve nasıl bir dişi olduğunu bilmiyorlar. Bunu ona küçük tüyolarla belli et.

Terazi Erkeği

Güzellik yarışmasında birinci gelebilecek kadınları uzaktan görebilme yeteneğine sahip erkeklerdir. Cinsel hayatındada bu kadınalra önem vermektedir. Yaşadığınız en büyük problem ise cinsellikten çok, çok ilgi istemeniz. Sürekli ilgilenilmesini isteyeceğiniz şu dönemde karşı tarafı sıkmamanız çok önemli.

 

 

1999790a22532010741a388ad55ed174Kova Kadını

Seksapelite sizin en büyük silahınız onu doğru kullanmanız gerektiği bir dönemdesiniz. Zekanızla bir ilişkiyi nasıl yürüteceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Heycan ve gizem sizin fantezi dünyanızın en önemli iki unsuru. Kendine güvenen ve entellektüelite sahibi bir erkekle olmak isteyeceksiniz.

Kova Erkeği

Bu ay cinsel shop masraflarınız artabilir. Çekingen tipli kızlardan nefret ediyorsunuz. Daima ortamdaki en güzel kadını tercih ediyorsunuz ve onu nasıl elde edeceğinizi ise sahip olduğunuz zekanızla biliyorsunuz. Cinsellikte tutku sizin için herşeydir, yoğun duyguların yaşandığı bir  ay geçireceksiniz.

 

 

 

 


  •  

YORUMLAR