05.05.2016
  •  

Kova Burcu Kadını

kova-burcu-kadınıKova Burcu Kadını Genel Özellikleri

Kova burcu kadınının en dikkat çekici özellikleri özgürlüklerine son derece düşkün olmalarıdır. Kısıtlanmaya gelemezler. Uzun süre onunla birlikte olan arkadaşları ya da sevgilisi varsa bu konuda başarılı olmuş demektir. Kendini kısıtlayan insanlardan genellikle uzak durur. Kova burcu kadını kararlıdır ve yapmak istediklerini mutlaka yaparlar.

Istedikleri şeye eninde sonunda ulaşırlar. Değişken ve becerikli yapıya sahip olması kendisine bu konuda yardımcı olur. Bu özellikleriyle dikkati kendine çeken bir kadındır. Kova burcu kadını daime neşelidir. Çevresine de enerji ve neşe saçar. Onun olduğu ortamlar genellikle keyifli ortamlardır. Çevresinde herkes tarafından beğenilen bir kadındır. Arkadaşları onun fikrine çok önem verir. Kova burcu kadını dostluğa da çok önem verir. Dostlarının kendi görüşleri gibi görüşlere sahip olmasını ister. Arkadaşlarını buna göre seçer. Kova burcu kadını akıllı kadınlardır ve karşılaştıkları her türlü problem için pratik fikirleri vardır. Oldukça cesur bir karakterdir. Kova burcu kadını her zaman çalışkandır. Kova burcu kadınının başarısız olma gibi bir durumu yoktur. Maddi konularda savurgan olabilirler. Ellerinde bulunan parayı düşünmeden harcayabilirler. Kova burcu kadını son derece güvenilir ve dürüst kadınlardır. Yalanı sevmezler. Bu konuda kendisi nasılda karşısındaki kişininde öyle olmasını ister. Karşısındaki insanlara karşı daima dürüsttür. Her zaman net konuşmaları vardır. Duygusal olarak hassas bir yapısı yoktur. Derin hisleri vardır. Fedakarlık ve değişiklik onlara göredir. Kova burcu kadını için ev hayatı önemlidir. Ev hayatına düşkün bir kadındır. Çevresinde eğlenceli izlenimler bırakır. Koca burcu kadınının kendine göre kuralları vardır ve buna göre yaşarlar. Gerçekten zor bir kadındır. Romantizmi de pek sevdiği söylenemez. Macera seven bir tiptir. Konuşma tarzı gerçekten iyidir ve bu sayede insanları kolaylıkla etkileyebilir. Kova burcu kadını iş hayatını sever. Çalışmaktan şikayet etmezler. Kariyerlerine de önem verirler. Istediklerine ulaşmak için öğrenme isteklerini sonuna kadar kullanırlar. Kova burcu kadını, modern görünüşe sahiptir. Dış görünüşleri tutucu insanları bile çileden çıkarabilir.

 Kova Burcu Kadını Aşk

Kova burcu aşk hayatında her zaman ilgili, düşünceli ve naziktir. Bu kadar özelliği birlikte olduğu için onun hayatının merkezinde olacaksınız diye bir şey yoktur. Onunla birlikte olan kişi kimi zaman Kova burcu kadınının bağımsızlığına saygı duymalıdır. Bu sayede uzun süreli birliktelikleri olabilir. Kova burcu kadını aşk hayatında ilk zamanlarda fazla ilgili gözükmeyebilir fakat gün geçtikçe ve güveni arttıkça tüm sevgisini göstereceğinden emin olabilirsiniz. Bunu bazen partnerine çok değer verdiği için yapar. Kova burcu kadını çekici olduğu için partner bulmak konusunda zorluk yaşamaz. Şunu da belirtmek gerekir; fazla seçicidir ve bu nedenle hayatına çok fazla insan almaz. Kıskançlıktan her zaman hoşlanmaz.

 Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını her zaman saygılı erkeklerden hoşlanır. Değerli olduğunu hissettirebilen erkeklerden ister istemez hoşlanır. Ciddiyetsizlik ve laubali davranışlardan nefret eder. Bu yüzden hep ciddiyetini koruyan zaman zaman da kendisini eğlendirebilecek erkeklerden hoşlanır. Kısıtlanmaktan nefret eder ve kısıtlayan erkek tiplerinden uzak durur. Kova burcu kadını düşüncesine önem verilmesini ister.

 Kova Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Kova burcu kadınına hediye almak istiyorsanız elinizi cebinize atarken düşünmemelisiniz. Yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz. Fotoğraf makinesi veya akıllı telefon hoşlarına gidebilir. Astroloji meraklısı olan Kova burcu kadınlarına ise böyle konular hakkında araştırma kitabı hediye edebilirsiniz. Fotoğraf albümleri alarakta Kova burcu kadınını mutlu edebilirsiniz. Kova burcu kadını kristal sevdiği için ona kristal bir kolye alabilirsiniz. Kıyafet almak istiyorsanız modaya uyan ve marka kıyafetler tercih etmelisiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR