05.05.2016
  •  

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

yengeç-burcu-kadını

Yengeç burcu kadınları hoş mizaca sahip kadınlardır. Onlar için herşeyden önce ev hayatı gelir. Soğuk insanlar değildir. Sıcakkanlıdırlar. Yalanı hiç sevmezler. Kendisi gibi herkesten dürüst olmasını beklerler. Kötülükten hiç bir şekilde hoşlanmazlar, çok iyi niyetlidirler. Yengeç burcu kadınları duygusaldır. Mantıklarından önce duyguları gelir. Bu nedenle romantizmi severler. Bu özelliklerin yanında bir de eğlenceli maceraları çok severler. Yeniliğe fazla açık değildir ama bunu da reddetmez. Özelllikle geleneklerine çok bağlıdırlar. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemezler. Herşeyden önce ailesi ve evi gelir. Anneliği en iyi şekilde yapacak kadınlardır. İdeal anneler genellikle Yengeç burcudur. Ev hayatını sevmelerinden dolayı başarılıdırlar. Duygusallık konusunda çok hassaslardır. Sezgileri son derece kuvvetlidir. Sezgilerine güvenir ve buna göre hareket eder. Çevresindeki insanların iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğunu rahatlıkla anlar ve davranışlarını buna göre sergiler. Duygusallığından dolayı kolayca incinebilir. Çok çabuk üzülen ve kırılan bir kadındır. Akıllarında kötülük yoktur. Etrafındaki insanlarında öyle olduğunu düşünür ve onlardan da şefkat ve iyilik bekler. Bu sebepten kimi zaman hayal kırıklığına uğrarlar. Yengeç burcu kadınları, cömert kadınlardır. Cömert olabilirler fakat savurgan değillerdir. Ne kadar cömertte olsa, yardım etmeyi sevse de tasarrufu ve para biriktirmeyi bilir. Bunları severek yaparlar. Maddi gücünden dolayı kendisinin güvende olduğunu iyi bilir. Yengeç burcu kadınları, düşünce yapıları olarak derinlere inebilirler. Derin duyguları vardır. Kendileri hakkında konuşmayı sevmezler. Ancak diğer insanlar hakkında konuşmak onun hobilerindendir. Bu huyları yüzünden dedikoducu olarak görünebilirler. İnsanlar hakkında fikir yürütmeyi severler. Kendisi için yapılan eleştirilere de kapalıdır. Olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanırlar. Kendisine olumsuz yönde eleştiri yaparlarsa karşısındaki kişiye sert tavırlar sergileyebilir. Yengeç burcu kadınları çok gururludur. İhaneti sevmezler. Böyle durumlarda çok üzülür ama kimi zaman belli etmez. Genellikle böyle şeyleri içlerine atarlar bu da onların hastalanmasına neden olabilir. Yengeç burcu kadınları yolculuğu çok severler. Özellikle deniz yolculuklarına bayılırlar. Güzel yerlere gidip kafa dinlemekten çok hoşlanırlar. Yaz tatillerini de bu arzularını gerçekleştirmek için kullanırlar.

 Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç burcu kadını aşk kadınıdır. Partnerine çok sadıktır. Ama sadık olduğu kadar kıskanç olduğunu da bilmek gerekir. Sevgi onlar için çok önemlidir. Partnerinden her zaman ilgi bekler. Onu sevdiğini hatırlatmasını ister. Kısa süreli ilişkiler ona göre değildir. Birliktelikleri uzun ve kalıcı olsun isterler. Gönül eğlendirmek için bir erkekle beraber olduğunu görmek neredeyse imkansızdır. Her ne kadar uzun ilişki isteseler de konu evliliğe geldiğinde çok düşünceli davranırlar. Çekingen yapıları vardır ve bu yapıları aşk hayatına da yansımıştır. Genelde çok partner değiştirmezler. Yengeç burcu kadınıyla birlikte olan erkeğin bilmesi gereken şeylerden biri de şudur; eğer Yengeç burcu kadını size karşı ilk baştakinden daha farklı ve daha soğuk davranıyorsa sevgisi azalmış demektir.

 Yengeç Burcu Kadınları Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yengeç burcu kadınları kendisine sadık kalacağına inandığı, sevgi dolu ve güven veren erkeklerden hoşlanır. Yanında mutlu olduğu erkeklerden hoşlanır. Bir erkeğin yanında kendini kısıtlıyorsa o erkekten hoşlanmıyor demektir. Yanındayken ilgisini başka şeylere vermeyen, onunla ilgilenen erkeklerden hoşlanır. Bir erkek ona hayatının merkezinde olduğunu hissettirirse Yengeç burcu kadınını etkileyebilir.

 Yengeç Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Yengeç burcu kadını için hediye almak istiyorsanız şiir kitaplarını tercih etmelisiniz. Ya da kendinizin yazdığı bir şiiri hediye edebilirsiniz. Bundan çok memnun kalacak ve ömrünün sonuna kadar saklayacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. İnci veya gümüş kolye de tercih edebilirsiniz. Ona çok yakışacaktır. Eğer Yengeç burcu kadını ile sevgiliyseniz bir fotoğrafınızın arkasında seni seviyorum yazan bir madalyon da alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR