05.05.2016
  •  

Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleriboğa-burcu-kadını

Boğa burcu kadını güzelliğiyle dikkat çeker. Onlar tam anlamıyla sevgi için yaratılmışlardır. Yumuşak ve içten davranışları vardır. Çok sevimlidirler. Kendilerine güvenleri üst düzeydedir. Bunu karşısındaki insana hissettirmeye çalışırlar. Hissettirirken bunu sert bir mizaçla değil, naif bir şekilde yapar. Boğa burcu kadınları konuşma tarzına çok dikkat eder. Tane tane ve yumuşak konuşmayı tercih ederler. Konuşma şekilleriyle karşısındaki kişileri rahatça etkileyebilirler. Genel olarak mantık çerçevesi içinde hareket ederler. Ne istediklerini her zaman bilir ve ona göre davranır. Oldukça kültürlü kadınlardır. Entelektüel yapıları vardır. Çekici olmalarından dolayı dikkat çekerler. Kendilerine özgü bir çekicilikleri vardır. Espri yetenekleri üst düzeydedir. Şaka yapmasını severler ve komik kadınlardır. Sert mizaçları yoktur. Ancak bu durum farklılık gösterebilir. Boğa burcu kadınları çok kolay kırılabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Boğa burcu kadınına yaklaşırken dikkat etmelisiniz. Kimi zaman kaprisli huyları vardır. Genellikle sessizlerdir. Kavga ve gürültüden hoşlanmazlar. Her zaman mağdur gibi dururlar. Hırslı yapıları vardır. Arzuladıkları, istedikleri şeye ulaşmak konusunda iyilerdir. Yenilikler onlara göre değildir. Alışkanlıkları ile hareket etmeyi severler. Sadık kadınlardır, kendisi nasılsa karşısındakilerin de öyle davranmasını isterler. Aksi tavırlardan asla hoşlanmazlar. Bulundukları her ortamda davranışlarıyla dikkat çekerler. Kıskanç kadınlardır. Duygusal olarak hassas ve kırılganlardır. Değer verdikleri insanlar için herşeyi yapabilirler. Kendisi için değerli olan insanların mutluluğu için ellerinden geleni yaparlar. Boğa burcu kadınını dış görünüşüyle yargılamak yanlış olur. Soğuk birisi gibi görünür ama sıcakkanlı ve samimi insanlardır. Yardım etmekten hoşlanırlar. Merhametli yapıları vardır. Boğa burcu kadınları arkadaşlarına çok önem ve değer verir. Onlara karşı hep dürüsttür. Arkadaşları ile birlikte aktiviteler yapmaktan hoşlanırlar. Onlarla zaman geçirmeyi severler. Ancak dostlarından beklemediği sonuçlar alırsa çok çabuk kırılıp üzülebilirler. Arkadaşlarını yargılamazlar. İnsanları oldukları gibi kabul etmesi gerektiğini bilir. Eleştiriden hoşlanmazlar. Bu tür davranışları sayesinde aranan kişilerdendir. Boğa burcu kadını için para önemlidir. Maddi olarak güçlü olmayı sever. Buna rağmen riskli işlerden uzak durur. Hem hırslı hem de çalışkan kadınlardır. Riskten uzak dursa bile maddi yönden güçlü olmayı bilirler.

 Boğa Burcu Kadını Aşk

Boğa burcu kadınları aşk hayatında sadık kişilerdir. Sadakat onlar için önemlidir. Birlikte olduğu kişiden de böyle olmasını bekler. Fazlasıyla kıskanç yapıları vardır. Partnerini kıskanır ama bunaltmaz. Boğa burcu kadını aşk hayatında mantığıyla hareket etmeyi tercih eder. Yine de duygusal yönünü hiçe sayabilir. Birlikteliğinde saygı ve saygı onun için çok önemlidir.

 Boğa Burcu Kadınları Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

 Boğa burcu kadını kendisine olumlu yaklaşan onlara itiraz etmeyecek erkeklerden hoşlanır. Kendisine sert davranan erkeklere karşı soğuklardır. Romantizmden uzak erkeklerden hoşlanmazlar. Maço tavırları olan erkekleri sevmezler. Onun ilgisini çekmek isteyen erkek kesinlikle romantik olmayı bilmelidir. Kendisine değer verdiğini hisseden erkeklerden hoşlanır.

 Boğa Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Boğa burcu kadını için hediye almak istiyorsanız ona bir parfüm alabilirsiniz. Boğa burcu kadınları için mutfak çok önemli olduğu için ona mutfakta kullanacağı dekorasyon parçaları alabilirsiniz. Kıyafet almak isterseniz doğal kumaşlardan yapılmış elbiseler tercih etmelisiniz. Atkı veya bere de hediye alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR