05.05.2016
  •  

Terazi Burcu Kadını

terazi-burcu-kadını

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi burcu kadını, yaşama sevinci üst seviyede, cazibeli, estetik duygusu gelişmiş ve güzel karakteri ile dikkat çeken kadındır. Hoş sohbeti vardır. Değer verdiği insanların fikirlerini her zaman önemser. İyi huyludur ve güzel olan her şey onun için değerlidir. Terazi burcu kadınının güzellik anlayışı yüksek seviyededir. Bu anlayış sadece kendisine hastır. Moda olan davranışlar ile değil kendine özgü davranışları ile ön plandadırlar. Yapmacık hareketleri ve davranışları sevmezler. Terazi burcu kadını için maddiyat önemlidir. Maddi güce sahip olmak isterler. Bu gücün düşkün oldukları güzelliğe ulaşmada yardımcı olacağını da bilirler. İstedikleri güzelliğe ancak maddi gücü olduklarında ulaşabilirler. Bunun haricinde paraya çok önem vermezler. Terazi burcu kadını her zaman keyif alarak ve rahat yaşamayı sever. Engeller, kısıtlamalar ve zorluklar ona göre değildir. Hazırcı yapıları vardır. Önlerine gelen her şey hazır olmalıdır, o hiç bir şekilde uğraşmamalıdır. Detaylı işler ile uğraşmak istemezler. Terazi burcu kadınının neşesi hep en üst seviyededir. Her zaman etrafa neşe saçar ve insanları eğlendirir. Yine de hassas ve kırılgan yapıları da vardır. Çok duygusal karakterlidir. Duygusal olmaları hayatının her alanında kendini gösterir. Terazi burcu kadını için en önemli şey kendisinin ne bildiğidir. Kendi hislerine çok güvenir ve önem verir. Terazi burcu kadını doğru bildiğini uygulamaktan vazgeçmez. Bu konuda kısıtlanmaktan nefret eder. Terazi burcu kadını için özgürlük çok önemlidir. Ne olursa olsun kısıtlanmaya ve özgürlüğünün elinden alınmasına gelemez. Bu durum hayatının her alanında bu şekildedir. Aşk, aile ve arkadaş konusunda bile bir çok tartışmaya girebilirler. Terazi burcu kadınının insanlar tarafından kolayca fark edilir bir cazibesi vardır. Sahip oldukları cazibeleri dayanılmaz seviyede olabilir. İnsanların onu sevmesini ister ve ona göre davranışlar sergiler. Terazi burcu kadınları sevdiği insanlar için herşeyi yapabilirler. Fedakarlıktan kaçınmazlar. Bu durum bazı zamanlar haksızlığa uğramalarına neden olur. İyiliğe bu kadar istekli olmalarını insanlar kullanabilir. Bu nedenle dikkat etmeleri gerekir.

 Terazi Burcu Kadını Aşk

Terazi burcu kadını, çapkın ve romantik bir kadındır. Yalnız olmaktan nefret ederler. Onların hayatında daima bir erkek vardır. Sevse de sevmese de vardır. Ancak doğru kişiyi bulduklarında gerçekten kıskanç ve sadık biri olabilirler. Terazi burcu kadını aşk hayatında sonsuz aşkını vermeye her zaman hazırdır. Romantik anlar yaşamayı sever. Uzun süre kur yapmayı sevmezler. Hoşlanıyorsa bunu her şekilde belli eder. Flört etmeyi severler. Özgürlüğüne düşkün oluşu aşk hayatı içinde geçerlidir.

 Terazi Burcu Kadın Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Terazi burcu kadınları hoşgörüsü yüksek olan ve içten erkeklerden hoşlanır. İçinde kötülük olmayan ve sevimli erkekler dikkatini çeker. Israrcı ve inatçı erkekleri pek sevmez. Duygusal ve romantik erkekler ilgisini çekebilir. Sert ve maço erkeklere karşı uzaktır. Fiziksel olarak bakımlı ve yakışıklı erkekler hoşuna gider.

 Terazi Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Terazi burcu kadınına hediye almak istiyorsanız mücevher tarzı şeyler tercih etmelisiniz. Terazi burcu kadınları böyle takılara çok düşkündür. Sosyal hayatında aktif olduğu için ona bir gece çantası veya şık bir topuklu ayakkabı alabilirsiniz. Parfüm alarak cazibesini arttırmasına yardımcı olabilirsiniz. Terazi burcu kadını ile evli olan erkekler ise ipek gecelik hediye edebilirler. Evleri için aksesuarlarda alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR