05.05.2016
  •  

İkizler Burcu Kadını

ikizler-burcu-kadınıİkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

İkizler burcu kadını son derece eğlenceli ve enerji dolu bir kişiliğe sahiptir. Yerinde duramayan ve hareketli yapısıyla insanların dikkatini çekerler. Birbirinden farklı kişiliklere sahip olmalarından dolayı kararsızlık çekerler. Fikirleri devamlı farklılık gösterir. İkizler burcu kadınları pratik zekaya sahiptir. Hızlı düşünür ve hızlı harekete geçerler. Çekici kadınlardır. Erkekler tarafından çok beğenilirler. Ancak İkizler kadınını çözmek düşündüğünüz kadar kolay değildir. İkizler burcu kadını zihinsel ve fiziksel açıdan çok aktiftir. Farklı konulara devamlı ilgi gösterirler. Aceleci yapıları vardır, sabretmeyi bilmezler. Hareketli yaşamayı çok severler. Özellikle yolculuklara bayılırlar. İkizler burcu kadını yeni şeyler öğrenmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan çok hoşlanır. Bu nedenle arkadaş çevresi geniştir. Yalnız kalmak onlara göre değildir. Her zaman birileriyle konuşmak, muhabbet etmek isterler. Konuşkan yapıya sahiptirler. Herkesi kendi bulundukları ortama sokmazlar. Fikir bakımından kendisiyle aynı düşüncelere sahip insanları seçerler. Oldukça meraklıdır. İkizler burcu kadını hırslıdır. Bu özelliğinin yanına hırslı olmaları da eklenince karşısına çıkan fırsatları değerlendirmeyi bilir. Burcunun erkeğine göre daha azimlidir. Konuşmaları etkili olduğu için insanları kolayca etkilerler ve ikna ederler. İkizler burcu kadını kültürlü ve akıllıdır. Çok renkli bir kişiliğe sahiptir. Zarif ve zeki kadınlardır. Herkes tarafından beğenilir ve aranılan bir kadındır. Kültürlü yapısını meraklı olmalarına bağlayabiliriz. Sürekli önemli bilgiler edinir, öğrenir. İkizler burcu kadını farklılığı sever. Bu yapılarından dolayı aynı anda birden fazla konuyla ilgilenebilirler. Değişimleri severler, geleneklerine fazla bağlı değildir. İyi niyetlidirler. Kötülük yapmayı asla düşünmezler. Kendisine vakit ayırmaktan çok hoşlanırlar. İkizler burcu kadını kendisine ilgi gösterilmesinden hoşlanır. Ancak kısıtlanmayı hiç sevmez. Çünkü özgür bir yapıları vardır. Emir almaktan nefret ederler. İkizler burcu kadınından bir şey isteyecekseniz rica etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda ters tepkiler verecektir. İkizler burcu kadını hayal kurmayı sever. Hayatının en üst seviyede olması için uğraşır. İnsan ilişkilerinde oldukça iyilerdir. Onu değiştirmek çok zordur. Ancak kendisine sunulan fikirleri dinler ve bu fikirleri düşünür. Eğer hoşuna gitmişse uygular. İkizler burcu kadını para konusunda tutumludur. Çok para harcamaz. Maddi olarak elinde güç olsun ister. Bunun nedeni isteklerine ulaşmada paranın önemli İkolduğunu bilmesidir.

 İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler burcu kadını aşk hayatında bağımsız olmak ister. Kolay kolay kendini kısıtlamaz. Bu durum gerçekten aşık olurlarsa değişir. Bir erkeğin ona yaklaşması oldukça zordur. Kendisine uygun gördüğü kişiyle birlikte olur. Kendisini kısıtlayan bir erkek ile sevgili olamaz. İkizler burcu kadını aşk hayatında birlikte olacağı kişiyi sınavlardan geçirir. Erkek bu sınavları geçerse İkizler burcu kadınıyla birlikte olabilir. Aşk hayatında da çok eğlenceli bir kişiliktir. Güzel ve hareketli zamanlar geçirmek isterler. Sevdiği zaman kıskanç olabilir.

 İkizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

İkizler burcu kadını ciddi kişiliği olan ve enerjisi yüksek olan erkeklerden hoşlanır. Onun hoşlanacağı erkek değişime açık biri olmalıdır. Onu kısıtlamayacak ve kendisine tahammül edebilen erkeklerden hoşlanır. Kimi zaman istediği gibi davranacak erkekleri sever. Sıkıcı olmayan, kendisine yakıştırdığı, yakışıklı ve de bakımlı erkeklerden hoşlanırlar. Kitabını rahat okuyabilmesi için ufak bir okuma lambası da alabilirsiniz.

 İkizler Burcu Kadını Hediye Seçimi

İkizler burcu kadını için güzel bir defter veya kalem alabilirsiniz. İkizler burcu kadını haberleşmekten, yazmaktan ve çizmekten çok hoşlanır. Maddi gücünüz iyiyse ona bir cep telefonu da alabilirsiniz. Değişimden hoşlanan yapıları görüntülerine de yansımıştır. Bu nedenle kemer, çanta veya toka gibi şeyler de hediye edebilirsiniz. Yolculuk yapmayı çok severler bu yüzden bavul almakta mantıklı olabilir. Kitap okuması için şirin bir okuma lambası da alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR