05.05.2016
  •  

Balık Burcu Kadını

balık-burcu-kadınıBalık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Balık burcu kadınları hırslı kadınlardır. Ne istediyse elde etmek için çabalar ve konuda çok inatçıdır. Bir şeyi istiyorsa onu mutlaka alır. Çekici bir tiptir ve genellikle herkes tarafından beğenilir. Sempatik ve iyi huylu bir yapısı vardır. Balık burcu kadını son derece romantik ve duygusaldır. Hayatının her alanında duygusal davranır. Evine çok bağlıdır. Özellikle evdeyken kendilerini çok huzurlu ve mutlu hissederler. Balık burcu kadınının sezgileri oldukça yüksektir. Sezgileri onun için önemlidir ve buna göre hareket eder. Gözüne güzel gelen herşeye düşkünlüğü vardır. Her zaman rahat bir yaşam sürmek isterler. Bu duruma aşırı düşkün olduklarını söyleyebiliriz. Balık burcu kadını sosyal çevresinde dikkat çekmek ve saygı görmek isteyen bir karakterdir. Tüm bunlara sahipse eğer kendisiyle gurur duyar ve bu durum onu mutlu eder. Balık burcu kadınları ince ruhlu kadınlardır. Sanata düşkünlükleri üst seviyededir. Balık burcu kadını kıskançtır. Hem en iyisine sahip olmak hemde en iyisini yapmak ister. Bir şey istiyorsa ona eninde sonunda ulaşır ve bunu yapana kadar elinden ne geliyorsa sergilemiştir. Balık burcu kadınları sosyal çevrelerinde çekici ve hoş olmalarıyla dikkat çeken ve beğenilen kadındır. Oldukça zarif kişiliğe sahiplerdir. Balık burcu denince akla ilk olarak hayalperest olmaları gelir. Balık burcu kadınları derin bir hayal dünyasına sahiptir. Sürekli hayal kurar ve hayallerinin peşinden koşmak ister. Kimi zaman kurdukları hayaller imkansız olsa da, kurdukları hayallerle dalga geçilmesine asla dayanamazlar. Balık burcu kadınının hızla değişen yapıları vardır. Hem normal yaşantısında hemde aşk ilişkilerinde bu böyledir. Çok mutluyken bir anda başka bir şeye üzülebilir. Ama insanlar bunun nedenini genellikle öğrenemez. Çünkü Balık burcu kadınları bunu belli etmeyi sevmez. Her zaman duygularını, hislerini paylaşacak insanlar arar. Balık burcu kadınları ağlamayı sever. Bu durum onları rahatlatır. Balık burcu kadını sanatın neredeyse her dalına yatkınlık gösterir. Bu konularda genellikle başarılıdırlar. Estetik ile ilgili şeyler onların ilgi alanıdır. Balık burcu kadını misafirperverdir. Kaliteyi sever, ağırladıkları kişilere her zaman herşeyin en iyisini sunar. Bunu yapmak onlara büyük zevk verir. Balık burcu kadını anlayışlıdır. Karşısındaki her insanı anlamaya çalışır. Karşılığında bir şey beklemez, sadece kıymeti bilisin ister. Beklediği gibi olmazsa aşırı derece de üzülür. Balık burcu kadını iç dünyası bakımından oldukça zengindir. Bu nedenle kimi zaman gerçeklerden uzak görünebilirler. Yaşananları kendi dünyasında yorumlarlar. Ancak her zaman sevecen ve anlayışlı kadınlar olduğunu unutmamak gerekir.

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık burcu kadını için aşk çok önemlidir. Aşk Balık burcu kadınının hayatı anlamına gelir. Yaşantısının sonsuz bir aşk deneyimi olduğunu düşünür. Sonsuz ve sınır tanımayan romantiklerdir. Balık burcu kadını aşk hayatında aşırı duygusaldır. Birlikte olduğu kişiye tüm duygusallığını yansıtır. Onun aşk hayatının eşi benzeri yoktur. Balık burcu kadını aşk hayatında dikkatli davranmaya çalışır. Aşık olmadığı kişi ile birlikte olamaz. Bu yüzden seçimlerinde dikkatlidir. Aşk hayatında partnerinden istedikleri şey, ne kadar seviyorlarsa o kadar sevilmeleridir. Bu istekleri karşılanmazsa üzülür ve kırılırlar. Hayalci karakterinden dolayı ilişki üzerinde hayaller kurabilir. Buda bitmesi gereken ilişkilerin daha uzun sürmesine neden olur.

 Balık Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Balık burcu kadını kendisine bağlandığını hisseden ve ona önemli olduğunu hissetirebilen erkeklerden hoşlanır. Çıkarcı davranışları olan erkeklerden hiç haz etmez. Balık burcu kadını duygusal kişiliklidir ve bu yüzden duygularının hiçe sayılmasına dayanamayabilir. Bu durumda Balık burcu kadını duygularını önemseyen erkeklere ilgi duyar. Kendisine her zaman ilgi gösteren ve bunaltmayan erkekler dikkatini çeker.

 Balık Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Balık burcu kadınları için hediye almak istiyorsanız güzel şiirlerin, aşk dolu romanların olduğu bir kitap serisi tercih edebilirsiniz. Ona eğlenceli gösteriler için bilette alabilirsiniz. Balık burcu kadını için ipek gecelikte alabilirsiniz, bu tarz hediyeler hoşuna gidecektir. Romantizme tam anlamıyla aşık olan Balık burcu kadınları için kokulu ve renkli mumlar alabilirsiniz. Sevdiği kişinin fotoğrafını koyması için resim çerçevesi de hediye edebilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR