05.05.2016
  •  

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

yay-burcu-kadını

Yay burcu kadınları kültürlü kişiliği ile bilinir. Bu özellikleri ile her ortamda dikkat çekerler. Espri yetenekleri gelişmiştir ve kendi neşesiyle etrafındakilere neşe verir. Yay burcu kadını sevilen ve aranılan bir kadındır. Her zaman akıllı davranışları vardır. Zaten normalde de çok zeki ve akıllı olduklarını söyleyebiliriz. Herşeye karşı duyarlıdır. Alımlı ve cazibeli oldukları için her zaman ön planda olurlar. Yay burcu kadını zeki olduğu için birden çok konuyla bir anda ilgilenebilir. Bazen ilgili olmaları, bilgili olmaları anlamına gelmeyebilir. Ama Yay burcu kadınları hem ilgili hemde bilgilidir. Yay burcu kadını kolay sıkılır ve kolayca kırılabilir. Huzursuz ortamlardan uzak durmaya çalışır. Hatta öyle ortamlara tekrar girmezler. Enerjileri üst düzeydedir. Arkadaşları onu sever. Yanında olsun isterler. Yay burcu kadını kendisine değer veren insanlara değer verir. Dostlarına karşı fedakardır. Yay burcu kadını eğlence hayatına ve gezmeye düşkündür. Bu nedenle çok seyahat eden yapıları vardır. Sürekli olarak yeni yerler keşfetmek isterler. Yeni insanlarla tanışıp birlikte olmak isterler. Tüm bunların maddiyata dayandığını bilir. Para onlar için bir araçtır. Yine de savurgan bir tutum sergilerler. Yay burcu kadını farklı olan herşeyle ilgilenir. Yay burcu kadını herşeye ilgi duyabilir. Hayatı süprizlerle doludur. Uzak durmaya çalıştıkları bazı şeylerin kendisini çektiğini bilir. Yay burcu kadını özgürlüğüne çok düşkündür. Onu kısıtlamak çok zordur. Emir almaktan nefret eder. Yay burcu kadınıyla konuşurken veya birşey isterken rica etmek mantıklı olacaktır. Kendisini kısıtlamayan insanlara karşı saygısı üst düzeydedir. Yay burcu kadını ilgiye bayılır. Kendisine iltifat edilmesinden çok hoşlanır. Yanında olan kişi ile uzun süre sohbet edebilir. Aklını kullanarak karşısındaki kişiye istediklerini kabul ettirebilirler. Dışarıdan bakılınca herkes onun özgüveninin yüksek olduğunu anlayabilir.

 Yay Burcu Kadını Aşk

Yay burcu kadını aşk hayatında tam bir kumarbaz diyebiliriz. Hemen her aşka kapılacak yapıları vardır. Dolu dizgin, durdurulması zor ve yakıcı kadınlardır. Özgürlüklerine son derece düşkünlerdir. Yay burcu kadını çok kıskanç ve kısıtlayıcı bir birliktelikle devam edemez. Normalde olduğu gibi aşk hayatında da dürüstlüğe önem verirler. Bu kadar dürüst olması, kısa ilişkilerinde sorun yaratabilir. Ama uzun süreli birliktelikler için yararlı olduğunu görecektir. Yay burcu kadını aşk hayatında son derece ateşli ve romantiktir.

 Yay Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yay burcu kadını yanındayken rahat hareket edeceği, paylaşımlarda bulunacağı ve istediğini yapabileceği erkeklerden hoşlanır. Sürekli kendisini uyaran ve uyum sağlamayan erkeklerden hoşlanmaz. Yay burcu kadını fazla ilgiyi sevmez. Bu nedenle kendisini çok sıkmayacak ama çokta boşlamayacak erkeklerden hoşlanır. Özgürlüğünü kısıtlayan erkeklerden uzak durur. Yanında kendisini ne kadar iyi hissediyorsa o kadar hoşlanmış demektir.

 Yay Burcu Kadını Hediye Seçimi

Yay burcu kadını için hediye almak istiyorsanız spor salonunda üyelik hediye edebilirsiniz. Yay burcu kadınları spor yapmayı çok sever. Farklı spor dalları ile ilgili kurslarda hediye edebilirsiniz. Yay burcu kadınları öğrenmeyi çok sever hediye edeceğiniz herhangi bir kurs onu çok mutlu edebilir. Elbise almak istiyorsanız rahat ve spor şeyler tercih etmelisiniz. Yay burcu kadını sürekli seyahat etmeyi sever ona güzel bir bavul da alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR