05.05.2016
  •  

Oğlak Burcu Kadını

oğlak-burcu-kadını

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak burcu kadınları güçlü kişilikleriyle bilinirler. Bu özelliklerinin kendileri de farkındadır. Içlerinde sürekli bir enerji vardır ve kendileri için engel teşkil eder. Hayatlarını olumlu ya da olumsuz olarak değiştirecek maceralara kapalı bir kadındır. Hayattan tek istedikleri, gerçek bir aşka sahip olmaktır. Oğlak burcu kadınları için aşk söz konusu olunca gelip geçici aşklara izin vermez. Onunla birlikte olan bir erkek ciddi düşünmüyorsa Oğlak burcu kadınını unutması daha iyi olacaktır. Ilişkilerinde veya normal yaşamlarında yaşadıkları hayal kırıklıkları hayatını mahvetmek için yeterlidir. Erkekler genel özellik bakımından çok zeki olmayan ve hırslı kadınları tercih ederler. Aynı zamanda kırılgan yapıda olan ve elde tutulacak kadınları ararlar. Oğlak burcu kadını bu özellikleri taşır. Aslında bu bir aldatmacadır. Çünkü sadece istedikleri erkeğe ulaşana kadar zayıf davranırlar. Sonucunda istedikleri erkeği ederler ve herşey değişir. Partnerini hayal kırıklığına uğratabilir. Bazen yavru bir kedi gibi görünebilir ama sonrasında bir kaplana dönüşebilir. Yine de bu aldatmaca her zaman başarılı olmayabilir. Ayrılık gecikmez. Uzun bekleyişlerden sonra bu yönleri harika bir kadına dönüşebilir. Sevdiği zaman çok kıskanç olurlar. Erkeklerini bu şekilde bunaltabilir.

 Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak burcu kadınlarının aşk hayatında da genel yaşantısıyla benzer bir hayatı vardır. Romantizme sonuna kadar inanırlar. Olumsuz durumlardan nefret ederler. Fırtınalı aşk onlara pek yakın değildir. Ilişkilerinin uzun süreli olmasını ister ve bir erkeği elde etmek istiyorsa çoğu kez başarır. Oğlak burcu kadınları duygularını gösterirken çekingenlik yaşayabilir. Bu yüzden yanlış anlaşıldıklarını düşünürler. Sağlık konusunda dikkatli ve zinde görünüşleri vardır. Ama hayal kırıklığına uğradıklarında ruhsal sorunlar yaşayabilirler. Bunun nedeni olumsuz durumları içine atarak sessiz kalmalarıdır. Çekingen davranışları vardır. Bu durumun fiziksel ilişkide faydası olmayabilir. Yine de bu alanda sevdiğine inandığı ve güvendiğine partnerine fedakar olur. Ev sahibi olma konusunda Oğlak kadınları mükemmeldir. Sohbet yetenekleri gelişmiştir. Yemek yapmak konusunda da iyilerdir. Organizasyon konusunda da çok yeneklidirler, onlara hayran kalabilirsiniz. Zorluklardan kaçmak gibi huyları yoktur. Birlikteliği olan kişinin başarısı için çabalar. Oğlak burcu kadınları evlilik hayatlarında en çok sevildiklerini hissetmek ister. Partnerleri her zaman ne kadar özel olduklarını hatırlatmalıdır. Eğer bir erkek, Oğlak burcu kadınını kazandıysa ömürlerinin sonuna kadar kendileri için herşeyi yapacak bir kadını kazanmış demektir. Oğlak burcu kadınları tutkulu bir eş olabilir. Oğlak burcu kadınları para konusunda da tutumludur. Gereksiz harcamalardan kaçınır. Kariyer yaşantıları onlar için son derece önemlidir. Bu konuda engellenmek hoşuna gitmez. Organizasyon işlerinde yetenekli olduklarından bu konuda başarılı olabilirler. Ayrıca bilimsel ve politika alanlarında da yetenekleri vardır. Oğlak burcu kadınlarının dış görünümleri dikkat çeker. Kendilerine bakmayı sevdikleri için karşı cinse çok çekici gelir. Dişleri dikkat çekecek büyüklükte olabilir. Gözleri de ön plandadır. Sağlık konusunda eklem ağrıları gibi sorunları olabilir.

 Oğlak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Oğlak burcu kadınları bakımlı, duygusal ve yakışıklı erkeklerden hoşlanır. Düzenli bir hayatı ve iş hayatında başarılı erkekler onlar için dayanılmazdır. Gördükleri zaman içinde volkan patlaması yaşatacak erkekler dikkatini çeker.

 Oğlak Burcu Kadını Hediye Seçimi

Oğlak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız puf terlikler tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde antika eşyalar düşünebilirsiniz. Koyu kahverengi tonlarında bir takı kutusu da hediye edebilirsiniz. Parfüm almak istiyorsanız klasik tercih etmelisiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR