05.05.2016
  •  

Başak Burcu Kadını

başak-burcu-kadını

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak burcu kadınları sorumluluklarının farkında olan kadınlardır. Hırslı yapıları vardır, pes etmek nedir bilmezler. Detaylar ile ilgilenir. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenir, araştırır. İdealist kadınlardır. Kişilik olarak hassas ve naziklerdir. Başak burcu kadını aşırı titizdir. Bu titizlikleri hastalık düzeyindedir. Ev ufak detay bile önemlidir. Ev hayatına son derece düşkün olduğu için dışarıda bulunmayı çok istemez. Evde olup ailesiyle vakit geçirmek onlar için çok önemlidir. Evli ve çocuğu olan Başak burcu kadınları, çocuklarıyla vakit geçirmekten son derece büyük bir zevk alırlar. Başak burcu kadınlarının hoş bir mizacı vardır. Arkadaşları tarafından çok beğenilirler. Arkadaş çevreleri geniştir. Sevilen ve aranılan bir kadın olmalarına rağmen arkadaş seçimlerinde dikkatlidirler. Mizah anlayışları üst seviyededir. Başak burcu kadını çalışmayı çok sever bu durumdan asla şikayet etmez. Çok azimlidirler. İstedikleri başarıya ulaşmak için hiç durmadan çalışır. Çok çaba gösterirler. Pratik zekaları sayesinde karşısına çıkan sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirler. Başak burcu kadınları oldukça zekidir. Sorunları kendine uygun en mantıklı şekilde çözer. Merhametli ve adaletli kadınlardır. Her zaman mükemmeli ararlar. Bu istekleri hayatının her alanında vardır. Hayatını kontrol etmek istemesi kendisine güven verir. Başak burcu kadını alıngan bir kadındır. En küçük olumsuzluk karşısında kırılır ve incinir. Birine darılırsa kolayca affetmez. Ancak fazla kin tutan bir yapıları olduğunu söyleyemeyiz. Yine de kendisine yapılan kötülükleri asla unutmazlar. Bir insan Başak burcu kadınının güvenini kolayca kazanamaz. Her zaman mesafeli davranışları vardır. Sert davranışları ile ona yaklaşan insanlar, kolay kolay güvenini kazanamazlar. Yalandan nefret ederler. Onunla arkadaş olmayan birisi ona karşı dürüst olmaya özen göstermelidir. Kendisi sır ve gizemli yapılardan hoşlanmaz. Başak burcu kadınları paraya çok önem vermez ama maddi açıdan güçlü olmak isterler. Bu gücün hayatında güven sağlayacağını bilirler. İstekleri ve rahat yaşamın ihtiyacının para olduğunu bilir. Ona ulaşmak için gereken çabayı gösterir.

 Başak Burcu Kadını Aşk

Başak burcu kadını aşk hayatında kolay kolay elde edilecek bir tip değildir. Her şeyden önce onun güvenini kazanmak çok zordur. Kendisinin çapkın olduğunu düşünen bir çok erkek Başak burcu kadınına yaklaştığında tam anlamıyla farklı bir kadınla karşılaşır. Başak burcu kadını aşk hayatında dürüst ve sadık bir karaktere sahiptir. Gizlilik ve yalan ona göre değildir. Yaşadığı herşeyin ölçülü olmasını ister. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da aşırıya kaçmayı sevmez. Aşık oldukları zaman çok kıskanç olurlar. Sevdiğini paylaşamaz. Aldatılırsa asla affetmez.

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak burcu kadınları dürüst ve kendisi gibi davranan erkeklerden hoşlanır. Sabırsız erkekleri sevmez. Kendisine ve yaptıklarına tahammül edebilecek erkeklerden hoşlanır. Kendisine ufakta olsa saygısızlık eden erkeklerden haz etmez. Başak burcu kadını eleştiride bulunmaktan hoşlanan bir yapıya sahiptir ve bu nedenle onun eleştirilerine karşı çıkmamalısınız. Bunu sorun haline getiren erkeklerden hoşlanmazlar.

Başak Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

 Başak burcu kadınına hediye almak istiyorsanız pahalı hediyeler tercih etmelisiniz. Çalışan Başak burcu kadınları için ofisinde kullanacağı güzel aksesuarlar alabilirsiniz. Teknolojik aletler alırsanız onu çok mutlu edebilirsiniz. Spor yapmayı severler bu yüzden Başak burcu kadınına spor salonunda yıllık üyelik hediye edebilirsiniz. Güzel bir ceket veya elbise de tercih edebilirsiniz. Renklerinin lacivert olmasına özen gösterin.

 


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR