05.05.2016
  •  

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri
koç-burcu-kadını

Koç burcu kadınları oldukça akıllı kişiliklerdir. Son derece kültürlü insanlardır. Dışa dönük yapıları vardır. Onları her zaman neşeli bulabilirsiniz. Çok eğlencelidir. Hayatının her alanında başarılı olmak ister. Arkadaş canlısıdır, arkadaşlarına önem verir. Koç burcu kadınları her zaman beğenilmek ister. Bu konudan çok zevk alır. Herkes tarafından beğenilen bir kadın olmalarına rağmen, kendilerine güvenleri yüksek seviyede değildir. Her zaman eksik bir tarafları olduğunu düşünürler. Genel olarak kendisinin ilgilendiği şeylerin peşindedir. Koç burcu kadınlarının sosyal hayatları yoğundur. Her zaman kalabalık ve iyi ortamlardadır. Arkadaşlarıyla geçirdiği vakit ona keyif verir. Arkadaşlarını önemsediği için, onların her zaman yanında olmaya çalışır ve özel günleri asla unutmaz. Koç burcu kadını bir konuda kendisinin fikrinin alınmasını sever. İnsanlara yardım etmekten zevk alır. Koç kadını düşüncelerini olduğu gibi karşısındaki kişiye aktarır. Bu kadınlar biraz asidir. Koç burcu kadını kimi zaman şüphecidir. Karşısındaki insana hemen güvenemez. Sürekli birşeyleri sorgulayabilir. Kimi zaman çok bencil birisi olabilir. Koç burcu kadını tuttuğunu koparır. Bir şey istiyorsa onu mutlaka yapar. Koç burcu kadınının en olumsuz özelliklerinden birisi aşırı derece de lüks düşkünü olmasıdır. Kazandıkları parayı lüks için harcarlar. Bu nedenle para konusunda tutarsız olduklarını söyleyebiliriz. Koç burcu kadını çok hareketlidir, enerjisi hep üst seviyededir. Konuşmak, sohbet etmek tam ona göredir. Girişimci ve atılgan bir yapısı vardır. Espri yetenekleri de iyidir. Çevresinde çekiciliği ile dikkat çeker. Koç burcu kadınları biraz da duygusal ve hassas bir yapıya sahiptir. Bazı konularda kolayca kırılabilirler. Ev hayatına çok düşkün değildir ama yine de önemini bilir. Hemen her konuda herşeyin en iyisini ister. Mükemmeliyetçi bir karakteri vardır. Sempatik ve eğlencelidir. Bu yüzden herkes tarafından sevilir. Bazı Koç burcu kadınları içten içe huzursuzdur.

 Koç Burcu Kadını Aşk

Koç burcu kadınları birlikteliklerinde fazlasıyla kıskançlardır. Sevdiği kişiyi herşeyden kıskanır. Birlikte olduğu kişiyi paylaşmayı asla istemez. Aslında özgürlüğüne düşkündür ama bu yüzden hayatındaki erkeği bırakmaz. Hayatındaki son kişi olacağına inanırsa bağlılık gösterir. Koç burcu kadını aşk hayatında değişkendir. Bir anda aşık olduğunu düşünüp terkedebilir. Bir erkek için özgürlüğünden kolay vazgeçemez. Bu çok az erkek için geçerli olabilir. Koç kadını aşık olduğunda o kişi için herşeyi yapar.

 Koç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Koç burcu kadınları, dik kafalı erkeklerden hoşlanmaz. Uysal ve yumuşak huylu erkeklerden hoşlanır. Aşırı ilgili erkekler dikkatini çeker. Bir erkeğin yanında kendisini rahat hissediyorsa o kişiden hoşlanıyor olabilir. Kısıtlayıcı erkekleri sevmezler. Ayrıca bakımlı ve konuşmasına dikkat eden erkekler ilgisini çeker.

 Koç Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Koç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız paranıza kıymanız gerekebilir. Pahalı hediyelerden çok hoşlanacaktır. Saçları için aksesuar, şapka veya makyaj ürünleri alabilirsiniz. Heyecanlı filmlerden de hoşlanabilir. Eğer maddi durumunuz iyiyse koşu bandı veya jimnastik aletleri alabilirsiniz. Elmas tarzı şeylerden çok hoşlanırlar. Kıyafet tarzı bir şey alacaksanız, pembe veya kırmızı tonlarını seçmelisiniz.

 


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR