05.05.2016
  •  

Aslan Burcu Kadını

aslan-burcu-kadınıAslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadınları çekici, akıllı ve tutkulu kadınlardır. Kendilerine olan güvenleri sonsuz düzeydedir. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir. Herşeyin mükemmelini ister. Son derece de gururludurlar. Hiç bir şey gururlarından önce gelemez. Ateşli bir kadındır.

Tüm bu özellikler Aslan burcu kadınını anlatır. Aslan burcu kadını zor kişiliklere sahip kadınlardır. İnsanlar kolay kolay onlara yaklaşamaz. Aslan kadını çok kibirlidir. Kişiliği çok güçlüdür. Her alanda kendisini takdir ederler. Ne istediklerini bilirler ve isteklerine ulaşma konusunda insanları kolayca manipüle ederler. Aslan burcu kadını istediği zaman ateşli, gösterişli ve ihtiraslı bir kadın olabilir. Aslan burcu kadını için fiziksel ilişki çok önemlidir. Bu alanda da çok ateşli olduğunu söyleyebiliriz. Aslan burcu kadını gece hayatını ve eğlenceyi sever. Aslan burcu kadını gece hayatına düşkün olmasından merkezde olmayı ister. Etrafındaki insanlar ona odaklansın ister. Erkeklerin onu beğendiğini anladığı anda havaya girer. O anda ortamın kraliçesi olduğunu ve diğer herkesin onun emri altında olduğunu düşünür. Aslan burcu kadını bu ön planda olmasını doğallığına borçludur. Yaptıkları hareketler içinden gelen hareketlerdir. Yapmacıklığı sevmez, içinden geldiği gibi davranır. Her ortamda ön planda olan Aslan kadınının bir sevgilisi varsa o kişinin kıskanç olmaması onun açısından iyi olacaktır. Aslan burcu kadınları cesurdur. Dürüst yapıları vardır ve yalan söylemekten nefret ederler. Dürüstlük onlar için herşeyden önce gelir. Karşısındaki kişi yalan söylüyorsa ve bunu hissettiyse o kişiyi hayatından çıkarır. Aslan burcu kadını doğal olduğu kadar rol yapmayı da iyi bilir. Diğer insanlardan farklı görünmeyi ister. Aslında insanları yaklaşımları ve konuşma tarzıyla etkiler. Her zaman canlı kişiliğe sahiplerdir ve hareketlidirler. Enerjileri hep üst seviyededir. Aslan burcu kadını sürekli değişik ortamlarda bulunmak, yeni insanlar tanımak ister. Arkadaşlarına önem verir. Herkesi arkadaş olarak kabul etmez. Onları özenle seçer. Çünkü iyi niyetlidir ve bu iyi niyetinin kötüye kullanılmasını istemez. Aslan burcu kadını özgürlüğüne düşkündür. Kısıtlanmayı sevmez. Çalışmak onun için önemlidir. Yaptıkları işten keyif alırlar ve genellikle başarılı olurlar. Aslan burcu kadını maddi olarak güçlü olmak ister. Aslan burcu kadını cömert ve savurgandır. Maddi olarak güçlü olmak ister ama bu gücü giyimi ve süsüne rahatça harcayabilir. Mükemmeliyetçi olmasından dolayı herşeyin en iyisine sahip olmak ister. Aslan burcu kadını ev hayatına da düşkündür. Evli ve çocuklu olan Aslan burcu kadını gece hayatı yerine çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih eder. Disiplinli bir kadındır. Emretmeyi severler ve bunu sert bir şekilde yaparlar.

 Aslan Burcu Kadını Aşk

Aslan burcu kadınları aşk hayatında özgürlük arar. Kısıtlanmayı sevmezler. Ancak birini gerçekten severse ona sadık kalır ve ondan kolay kolay vazgeçmez. Erkeğini mutlu etmek için ne gerekiyorsa onu yapar. Kendisi ne kadar sadıksa erkeğininde ona karşı öyle olmasını ister. Ufakta olsa bir kaçamağı asla affedemezler. Gururları kırılır. Aşık olmadıkları zaman gönül eğlendirebilir ve kolayca terkedebilirler. Aslan burcu kadınının kalbini kazanmak zordur. İş kalbini kazandıktan sonra da bitmez. Aslan kadını ile birlikte olan erkek ona layık birisi olduğunu hissettirmek, kanıtlamak zorundadır. Aslan kadını ile birlikte olan erkek kıskanç olmamalıdır. Çünkü her ortamda gözler Aslan burcu kadınının üstündedir. Ancak kendisi sevdiği zaman kıskanç olabilir.

 Aslan Burcu Kadınları Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aslan burcu kadını; kendini önemseyen, söylediklerini dikkate alan ve onu el üstünde tutan erkeklerden hoşlanır. Kendisini kısıtlamayacak ve kıskanç olmayan erkekler ona göredir. Eğer bir erkek onu kısıtlamaya kalkarsa o erkekten asla hoşlanmaz. Ilımlı ve hoşgörülü erkekleri sever. Bakımına ve giyimine önem veren erkekler dikkatini çeker. Aslan burcu kadınının kalbine girmek çok zordur.

Aslan Burcu Kadını Hediye Seçimi

Aslan burcu kadınına hediye almak için pahalı şeyler seçmelisiniz. Pahalı bir deri ceket hediye edebilirsiniz. Güzelliği için bakım malzemeleri alabilirsiniz. Mücevher tercih edebilirsiniz. Almak istediğiniz şey alabileceğinizin en pahalısı ve en mükemmeli olmalıdır. İpek kıyafetler de hediye edebilirsiniz. Yaz aylarında hediye alacaksanız güneş gözlüğü alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR