05.05.2016
  •  

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

 

akrep-burcu-kadını

 

Akrep burcu kadınları cazibeli ve hırslı olmalarıyla bilinir. Son derece akıllı ve sezgileri kuvvetli olan bir kadındır. Bu özellikleri Akrep burcu kadınını anlatmak için yeterlidir. Gerçekten hoş bir mizacı vardır. Yumuşak başlıdır ve alçak gönüllüdür. Ancak kibirli bir kadın olduğunu da bilmek gerekir. Akrep burcu kadınları her zaman kıskançtır. Bu davranış onun mizacında vardır. Kendisinden üstün kişileri ve onun sahip olduğu şeylerden daha iyisine sahip olanları kıskanır. Sevdiği kişiyi ve arkadaşlarını da kıskanır. Akrep burcu kadını için dostluk, arkadaşlık önemlidir. Dostlarını özenle seçer. Genellikle sevilen kişilerdir. Zaten insanlara kolay kolay güvenmez. Bu nedenle onunla arkadaş olmak göründüğü kadar kolay değildir. Akrep burcu kadını doğrucu bir karakterdir. Kendisi yalan söylemediği gibi başkalarının da ona yalan söylemesini istemez ve bu durumdan nefret eder. Karşısındaki insanın yalan söylediğini anlarsa o anda o kişiden soğur ve uzaklaşır. Dürüst olmaya önem verirler. Yalan söylemeyen ve her zaman için dürüst davranan kişiler Akrep burcu kadını için çok değerli ve önemlidir. Akrep burcu kadınları gururludur. Kendi bildiği doğrulardan vazgeçmez. Cesur kadınlardır ve istediğini elde etmeden vazgeçmezler. Birşey istiyorlarsa onu mutlaka yaparlar. Çabalamayı severler. Başarısızlığı kabul edemeyen yapıları vardır. Akrep burcu kadınının en bilinen olumsuz özelliği şüpheci olmalarıdır. Bu davranışları hayatının her alanında kendini gösterir. Herkese karşı değişik şüpheci yaklaşımları vardır. Karşısındaki insana kolayca güvenemez. Bu durum ne kadar iyi de olsa bazen kötü sonuçlar doğurabilir. Dışarıdan bakılınca fazla mantıklı bir insan gibi görünse de aslında içlerinde duygusallıkta vardır. Akrep burcu kadını insanların kendisine yaptığı şeyleri asla unutmaz. İyi de olsa kötü de olsa unutmaz. Iyiliklere iyilik ile, kötülüklere kötülük ile yanıt verir. Akrep burcu kadını intikam alma konusunda inanılmazdır. Çevresinde devamlı kötülük yapan insanlar varsa Akrep kadını bu durumda asla susmaz ve karşısında durur. Akrep burcu kadınında doğal bir cazibe vardır. Erkekleri kendine çekme konusunda bu cazibelerini kullanmayı çok iyi bilirler. Akrep burcu kadını tam anlamıyla bir dişidir. Kadın olduğunun herşeyden önce farkındadır ve davranışlarını buna göre belirler. Bu kadar kararlı ve kendisini ezdirmeyen yapıları kimi zaman küçük bir kediye dönüşebilir.

 Akrep Burcu Kadını Aşk 

Akrep burcu kadınlarının aşk hayatında dayanılmaz bir etkisi vardır. Ilk günden son güne kadar bu etki böyle devam eder. Çekici bir havaları vardır. Yine de aşk hayatında gizemlidirler. Dışarıdan bakılınca aşk hayatında serbestlermiş gibi görünebilirler ama iç dünyalarında kırılgan yapıları vardır. Akrep burcu kadını ciddi birlikteliklerinin dışında, bir de kısa süreli ciddi duygular içermeyen birliktelikler kurmak ister. Bunun nedeni yara almaktan korkuyor olmalarıdır. Akrep burcu kadını aşık olunca sahiplenici ve kıskanç bir karaktere dönerler. Birlikte olduğu kişiden saygı, sevgi ve güven bekler. Akrep burcu kadını aşk hayatında her zaman karşısındaki kişiye değer verir ve onunla paylaşımlarda bulunmaktan zevk duyar.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadınları ilgisini gösteren, açık kişilikleri olan erkeklerden hoşlanır. Gizliliği sevmez. Bu yüzden hoşlandığı erkeğin kendisi gibi davranmasını, içinden geldiklerini söyleyebilen biri olmasını ister. Bağlılıklarını çekinmeden söyleyen ve onu gerçekten istediğini belli eden erkeklerden hoşlanır. Gözü sürekli dışarda olan erkekler dikkatini çekmez.

Akrep Burcu Kadını İçin Hediye Seçimi

Akrep burcu kadını için hediye almak istiyorsanız klasik kesimi olan iyi bir dikimi olan elbise tercih edebilirsiniz. Renk seçiminde siyahı baz alabilirsiniz. Pahalı deri bir çanta da hediye edebilirsiniz. Güzel bir şemsiye alabilirsiniz. Iş hayatı yoğun olan Akrep burcu kadını için evrak çantası da alabilirsiniz. Baştan çıkarıcı parfümler de tercih edebilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR