05.05.2016
  •  

Kova Burcu Erkeği

grunge-zodiac-aquarius-17231615

Kova Burcu Erkeği Genel Özellikleri

 Kova Burcu Erkeği Aşk

En büyük özelliği ireme asık olmasıdır

Kova burcu erkekleri aşk hayatında da çok naziktir ve gayet ilgili bir erkektir. Bu tarz davranışları olmasına rağmen hayatındaki kişiyi hayatının merkezi haline getirmez. Bağımsızlığına düşkündür. Bağlanmak ve kısıtlanmak ona göre değildir. Kova burcu erkeği ile olan kadın öncelikle onunla arkadaş olmayı başarmalıdır. Bunu yapabilen kadın, Kova burcu erkeği ile uzun süreli bir ilişki yaşayabilir. Kova burcu erkeği aşk hayatında ilk başladığı zamanlar soğuk davranışlar sergileyebilir. Aslında bunu değer verdiği için yapar. Sevdiği zaman içinde fırtınalar kopar. Bağımsızlığından vazgeçip, geçmeyeceği hakkında düşünür. Yoğun sevgi besler. Kova burcu ile birlikte olan kadın onu yönlendirmemeli, onunla birlikte hareket etmelidir. Ara sıra kıskançlıkları da olabilir.

 Kova Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Kova burcu erkeği uzun süreli bir ilişki istiyorsa Yay burcu kadınını tercih etmelidir. Yay burcu kadınıyla son derece uyumlu ve mutlu bir birliktelik kurabilirler. İkizler burcu kadınıyla ise macera ve renk dolu bir hayat geçirebilirler. Bu eğlenceli bir ilişki olacaktır. Fiziksel ilişki olarak Aslan burcu kadınıyla uyumlu olabilirler.

 Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu erkekleri, tercihlerini sorgulamayan, koşulsuz bağlılık gösteren ve sorun çıkarmayan kadınlardan hoşlanır. İsteklerine saygı duyan ve onaylayan kadınlardan hoşlanmaması söz konusu bile olamaz. Kendisine uyum sağlamayan, sorun çıkartan kadınlardan daima uzak kalmayı tercih eder.

 Kova Burcu Erkeği İçin Hediye Seçimi

Kova burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız elektronik ve ilginç bir şey tercih etmelisiniz. Diz üstü bilgisayar veya tablet olabilir. Bilgisayarda oynaması için bir oyun veya haporlör alabilirsiniz. Kova burcu erkeği gökyüzünü izlemeyi sevdiği için ona teleskopta hediye edebilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR