05.05.2016
  •  

Oğlak Burcu Erkeği

oğlak-burcu-erkeğiOğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak burcu erkekleri kendilerine sınırsız güven duyarlar. Bu nedenle Oğlak burcu erkeğine yaklaşmak zor olabilir. Bu neredeyse bu burcun tüm erkekleri için geçerlidir. Etrafınızda sessiz, ılımlı ancak bir o kadar güçlü bir erkek görürseniz emin olun ki bu kişi kesinlikle Oğlak burcu erkeğidir. Genellikle içlerine kapalı görünürler. Bu durum kendilerine güveni geldiğinde geçer. Sonucunda neşeli ve mutlu olurlar. Her ne kadar onu tanıyorum içini biliyorum desenizde aslında hep kendilerinden bir şeyleri gizli tutarlar. Koruyucu yapıları onlara doğuştan gelen bir özelliktir. Eğer bir sıkıntınız var ve bunu birisiyle paylaşmak istiyorsanız Oğlak burcu erkeği en doğru tercihiniz olacaktır. Oğlak burcu erkekleri babalık figürüne sahiptir. Bu yapının olumlu veya olumsuz özelliklerini taşır. Otorite sahibi bir insandır. İnsanlar için karar verme konusunda niyetlidir. Aldıkları kararların insanlar için ne sonuç doğuracağını düşünmez. Bu konuda inatçıdırlar ve kararlarının sorgulanmasından nefret eder. Birlikteliği olan insanlara kararları kendisinin verdiğini o kadar net bir şekilde aşılamıştır ki onların yanında olmadan karar verdiğinizi neredeyse göremezsiniz. Her alanda başarılı olmak isterler. En dikkat ettiği konular sırasıyla iş, para ve aşktır. Oğlak erkeğinin bu alandaki başarısına ortak olmak istiyorsanız bu sizin ne kadar yakın olduğunuzla alakalı bir durumdur. Uzak iş seyahatleri konusunda sorun çıkarmanızı umursamayacak hatta anlamayacak birisi değildir. Unutmayın hayatta önem verdiği ilk şeyler iş ve paradır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk

Oğlak burcu erkekleri kadınlar konusunda güvenlerinin suistimal edilmesinden ve konuda yara almaktan korkarlar. Aşk konusunda net düşüncelerini aktarmakta güçlük çeker. Bu durumun değişmesi için partnerinin aşkına inanmalı ve ondan emin olmalıdır. Oğlak burcu erkeğiyle birlikte olan kadın ilk başlarda ilişkinin tek taraflı olduğunu düşünebilir. Oğlak burcu erkeklerinin bir çok ilişkisi bu sebepten bitebilir. Ancak ilk zamanlarda birliktelikleri bitmemiş ise ilerleyen zamanlarda bu durumun aslı ortaya çıkar. Aşık olduklarında o kişiyi çok kıskanırlar. Yine de Oğlak erkeğinin aşk konusunda romantik olduğunu söyleyemeyiz. Hoşlandıkları kadını rahatça elde edemezler. Bu konuda hiç becerili değillerdir. Ince ayrıntılara dikkat etmezler. Yine de tüm bunlara rağmen karşısındaki insana değer vermediğini düşünmemelisiniz. Birlikte olduğu insana değer verir. Sadık kalır. Bütün burçlar kuşağında gizli ilişkileri düşünmeyen erkekler Oğlak burcu erkekleridir. Istisnai durumlar da olabilir. Hayatlarında iş ve para daha önemli olduğu için erken evlilik gibi bir düşünceleri yoktur.

Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Oğlak burcu erkeklerinin en iyi uyum sağlayacağı burçlar Boğa, Başak ve Yengeç’tir. Bu burçlarla rahatlıkla anlaşabilir. Hatta gayet uyumlu ilişki yaşayabilirler. Özellikle Boğa burcu kadını ile aralarında duygusal bağ ne kadar kuvvetliyse birliktelikleri de o kadar iyi olur. Bunun nedeni Oğlak burcu erkeklerinin duygusal olmasıdır. Birini sevdi mi onun için yapmayacağı şey yoktur. Destek çıkmayı severler ve ayrılıktan asla bahsetmezler. Yine de utangaç ve çekingen yapılarından dolayı kendisini ifade etmekte zorlanabilir.

Oğlak Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Oğlak burcu erkekleri uyumlu ve sakin kadınlardan hoşlanır. Kıyafetine dikkat eden, giyimine özen gösteren kadınlar onun dikkatini çeker. Oğlak burcu erkeği için önce uyum sonra güzellik gelir.

Oğlak Burcu Erkeği İçin Hediye Seçimi

Oğlak burcu erkeğine hediye almak için pahalı ya da değerli birşeyler seçmelisiniz. Antika para veya tarihi eşyalardan hoşlanabilir.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR