05.05.2016
  •  

Koç Burcu Erkeği

koç-burcu-erkeği

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

 

Koç burcu erkekleri genel özellikleri bakımından en dikkat çekici burçlardandır. Kendilerine olan güvenleri her zaman en üst seviyededir. Her yaptığı şeyin en iyisi olduğunu ve en özeli olduğunu düşünür. Her konuda kendisinin başarılı olacağından emindir. Yerinde duramazlar, enerjiklerdir. Sürekli hareket halindedirler. Otoriteyi severler ve her alanda otorite sahibi olmak isterler. Bunu yapmak onlara çok keyif verir. Dik başlı olmalarından dolayı onları bir konudan caydırmak veya bir konuya ikna etmek pekte kolay olmayacaktır. Hatalarını asla kabul etmez ve bunun konusunun açılmasından bile hoşlanmaz. Fazlasıyla bencillerdir. Abartılı şekilde meraklıdırlar, her konuda bilgileri olmasını isterler ve araştırırlar. Çok heyecanlıdırlar, bu yapılarını birden fazla konu ile ilgilenirse dizginleyebilirler. Aksi takdirde bu yapısını dengelemekte zorlanabilirler. Koç burcu erkeği denildiğinde özgürlük akla gelmelidir. Özgürlüklerine aşırı derece de düşkünlerdir. Asla özgürlüğünün kısıtlanmasına gelemezler. Dilediği gibi hareket etmek ister. Bir konuda onu kısıtlamak yapacağınız en son şey olmalıdır. Koç burcu erkeği yönetici taraf olmayı sever. Bunun nedeni dünyaya lider olarak gelmeleridir. Koç burcu erkekleri yardımseverdir. Tanımadığı birisi bile olsa yardımcı olmaya çalışır. Cömertlerdir. Yapacakları yardımlar sınırsızdır. Karşısındaki insanların sorumluluklarını üstlenebilecek ve paylaşabilecek bir kişiliğe sahiptir. Koç burcu erkeği için dostları herşeyden önce gelir. Arkadaşlarını dikkatle seçer ve onlara fazlasıyla değer verir. Özgür ruhlu Koç burcu erkekleri hayatının her alanında olduğu gibi iş hayatında da özgür olmak ister. Çoğu Koç burcu erkekleri kendi işini kurmak ister. Genellikle emir altında olmaktan hoşlanmayan yapıları vardırç Bu nedenle kendi işini kuramasalar bile yönetici olmak isterler. Emir almaktan her zaman nefret ederler. Hayatlarından çok zevk aldıklarını ve bu şekilde yaşadıklarını belirtmekte fayda var. Zorluklar yaşasa bile her zaman olumlu yönleri görmeye çalışır. Keyiflerine düşkündürler. Keyifli bir yaşam için para harcarlar. Bu konuda elleri açıktır. Zaten cömert kişiliklere sahiptirler. Kırılmak ve incinmekten hoşlanmaz. Eğer kırılırlarsa sert tavırlar sergileyebilirler ve karşısındaki kim olursa olsun içinden ne geliyorsa onları söyler. Bu nedenle kırıcı olabilirler. Eleştiride bulunursa, sert bir şekilde konuşurlar. Ev hayatına ne kadar değer verse de daha sosyal bir yaşamı tercih eder. Bu durum aşırı hareketli olmalarından kaynaklıdır. Yerinde duramazlar. Bunun yanı sıra ev hayatı onlara huzur ve mutluluk verir. Kafa dinlemek isterse evinde vakit geçirmeyi tercih edebilir. Tabiki sorunları ev ile ilgili değilse.

Koç Burcu Erkeği Aşk

Koç burcu erkekleri aşk hayatında oldukça çekici bir kişiliktir. Sürekli coşkulu ve aktif bir karakteri vardır. Ancak Koç burcu erkeği ile birlikte olan kadın yanında her zaman için geri dönüş bileti bulundurmalıdır. Bunun nedeni Koç erkeğinin aşk hayatına hiç beklenmeyen bir anda ilgisini kaybetmesidir. Aşk hayatında özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez. Aşık olduğunda, tüm inancıyla birisine güvendiğinde o kişiyi hayatının bir bütünü olarak görmeye başlar ve o zaman sadık birisi olur. Hayatının sonuna kadar birlikte olacağını bildiği kişiye sadık kalır. Fakat sevgisi yetersiz görünüyor ve kendinden bir parça gibi görmüyorsa bu ilişki aldatıcı ve kısa süreli olabilir. Sevdiği zaman çok kıskanç biri olabilir. Ancak bunu belli ederek partnerini bunaltmaz.

Koç Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Eğer Koç burcu erkeği uyumlu bir ilişki istiyorsa Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Geleceğe dair planlar yapar ve uygulayabilirler. Yay burcu kadınıyla ise macera yapıp, uygulayabilirler. Yay burcunun değişken yapısı ile Koç burcu erkeğine ayak uydurabilir. Terazi burcu kadınıyla ise uyumlu bir şekilde fiziksel ilişki yaşamları olabilir.

 Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkekleri kendisini önemseyen ve dediklerini önemseyen kadınlardan hoşlanır. Her zaman yanında olan bir kadına dayanamayabilir. Her zaman kendisine ilgi göstermesini ister ve sözlerinin arkasında duran kadınlar olmasını ister. Güzel ve uyumlu kadınlardan hoşlanır. Eğer karşısındaki kadın samimi ve net bir karaktere sahipse, Koç burcu erkeğinin ondan hoşlanmaması gibi bir şey söz konusu olamaz.

 Koç Burcu Erkeği İçin Hediye Seçimi

 Koç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız bir maç bileti alabilirsiniz. Çünkü onlar rekabetten hoşlanır. Ancak onun için herşeyi yapabilecek biriyseniz ona bir motor veya mangal setide alabilirsiniz. Ofisi için aksesuarlar ya da deri bir evrak çantası alabilirsiniz. Kovboy çizmesi alırsanız hoşuna gidecektir. Çünkü Koç burcu erkekleri dayanıklı ve cesurdur.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR