05.05.2016
  •  

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

balık-burcu-erkeği

 

Balık burcu erkekleri hayalperestlikleriyle bilinir. Hayatının her alanında derin hayalleri vardır. Kimi zaman gerçeklerden uzaklaşır. Diğer bir özelliği ise duygusal olmasıdır. Balık burcu erkeklerinin hayalleri ve duygularıyla yaşadığını söyleyebiliriz. Bu davranışları dikkat çekicidir. Balık burcu erkekleri her zaman nazik ve beyefendilerdir. İnsanları kırmayı sevmezler. Ama kimi zaman çok kırıcı olabilirler. Bu durum yanlış kelime kullanmasından kaynaklanabilir. Anlatmak istediğini farklı kelimelerle anlatırken insanları istemeden de olsa kırabilir. Balık burcu herkese uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Onların uyumsuz olduğunu söylemek yanlış olur. Fakat umursamaz olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bazı durumları umursamaması kimi zaman kendisi için olumlu etkiler doğurabilir. İyimser davranışları vardır ve içinde kötülük yoktur. Her insan için iyi şeyler düşünür. Kötü düşüncelere asla kapılmaz. Balık burcu erkekleri genellikle düzensizlerdir. Bazı Balık burcu erkeklerinde değişiklik gösterebilir. Sorumluluk almayı bilmezler ve sevmezler. Bu durumun kendisini kısıtladığını düşünür. Genellikle başına buyruk, özgür ve rahat hareket etmeyi isteyen erkeklerdir. Kısıtlandığını düşündüğü herşeyden uzak durmaya çalışırlar. Aksi durumda mutsuz kişiliğe dönüşürler. Balık burcu erkeği asla art niyetli değildir. Yaptığı şeylerin altında başka şeyler aramaz. Yapmacık davranışlar ona göre değildir. Balık burcu erkekleri her insana kolayca güvenebilirler. Bu durum kimi zaman kendisine olumsuzluk olarak geri döner. Özel hayatında ve iş hayatında kandırılmasına sebep olabilir. Hassas bir yapısı vardır. Zaman zaman oyunculuk yeteneğini konuşturmayı iyi bilir. Balık burcu erkekleri bazı şeyler için çok çaba sarf etmez ve genellikle tembellik yaparlar. Yaptığı küçük işleri abartabilir. Ama pratik zekası sayesinde kolayca çözüm üretir. Duygularından kolayca etkilenirler. Romantizmi severler ve her zaman romantik erkeklerdir. Daima anlayışlıdırlar. Olumsuz durumlar karşısında parlasa bile anlayışlı olmalarından dolayı uzatmazlar. Karşısındaki kişi onu anlamazsa, buna sinirlenip tepki gösterebilir. Aslında Balık burcu erkeği insanları olduğu gibi kabul eden bir erkektir. Yargılamayı sevmezler. Balık burcu erkeği sanatsal bir ruha sahiptir. Güzel olan herşeye düşkünlerdir. Gözüne güzel görünen herşey onun olsun isterler. Gereken değeri fazlasıyla verir. Balık burcu erkeği güzelliğe sahip olmak için para harcamaktan çekinmez. Rahatı ve konforu sever. Hayata, başarılarıyla damga vuran erkeklerdir. Sosyal açıdan aktiflerdir. Gezmek, eğlenmek ve güzel vakit geçirmek tam onlara göredir. Yeni yerleri keşfetmeyi severler. Lüks mekanlarda takılırlar. Arkadaş çevresi geniş değildir. Çünkü herkesle kolay kolay anlaşamaz. Yanlışı sevmez. Ailesine de çok düşkündür. Ev hayatının önemini bilir. Ailesiyle keyifli vakit geçirmekten mutlu olur. Kavgalardan ve tartışmalardan hiç hoşlanmazlar.

Balık Burcu Erkeği Aşk

Balık burcu erkeği için aşk hayatı çok önemlidir. Hayatını aşka adamıştır. Aşırı derece de romantik ve duygusal erkeklerdir. Birlikte olduğu kişiyi gerçekten seviyorsa sonsuza kadar onunla olmanın hayalini kurar. O kişiye sonsuz bir rüya yaşatır. Balık burcu erkeği aşık olduğu kişiyi hayatının merkezi haline getirir ve aşık olduğu kişi için herşeyi yapar.

Balık Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Balık burcu erkeği için en uygun kadın Başak burcu kadınıdır. Başak burcu kadınıyla uzun süreli, sorunuz ve güven dolu bir birliktelik kurabilirler. Sakinlikten uzak, heyecanlı birliktelik için ise Boğa burcu kadınını seçmelidir. Balık burcu kadınıyla da fiziksel ilişkide uyumlu olabilirler.

Balık Burcu Erkekleri Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Balık burcu erkekleri, yaklaşımları doğru olan, ona bağlanacağına inandığı ve gözü dışarda olmayan kadınlar ister. Sakin kişiliğe sahip kadınlardan hoşlanır. Duygularına kayıtsız kalmayan, ona ilgi gösteren, söylediği sözleri önemseyen ve bunlara göre davranan kadınlardan hoşlanmaması neredeyse imkansızdır. Bağlılık, Balık burcu erkeği için önemli bir durumdur. Aksi bir şey hissederse arkasına dönüp bakmaz.

 Balık Burcu Erkeği İçin Hediye Seçimi

Balık burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona beğendiğiniz bir fotoğrafınızı çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Maddi gücünüz iyiyse fotoğraf makinesi alabilirsiniz. Balık burcu erkeğine hediye olarak akvaryum alırsanız çok mutlu olacaktır. Ya da güzel bir tatil de hediye edebilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR