05.05.2016
  •  

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri

boğa-burcu-erkeği

Boğa burcu erkeğinin en dikkat çekici özelliklerinden biri inatçı olmasıdır. Öyle inatçıdır ki, bir karar aldıysa onu kararından döndürmek neredeyse imkansızdır. Onun fikrini asla değiştiremezsiniz. Karşısındaki insan aksini söylese bile bu konuyu kaale bile almaz. Yalvarsanız dahi bu durum değişmeyecektir. Ona asla zorla bir şey yaptıramazsınız. Kendi halinde bir yapıya sahiptir. Uyumlu ve son derece sessizdir. Ancak onu kızdırdıysanız yıkıcı bir kişilik olabilirler. Ne olursa olsun Boğa erkeğini kızdırmak hiç bir yönden iyi olmayacaktır. Sakin görünüşe sahiptirler fakat iç dünyalarında inanılmaz hareketli ve yerinde duramayan bir erkek vardır. Çalışkan ve bilgili kişiliklere sahip erkeklerdir ve son derece azimlidirler. Bir şey istiyorsa mutlaka yapar. Kendilerine hedef belirledilerse o hedefe eninde sonunda ulaşırlar. Pes etmek onlara göre değildir. Bu konuda inatçı olmaları onların yararınadır. Zaten onu hedeflerinden döndürmek veya değiştirmek imkansızdır. Her zaman sakin ve sabırlı olmasını bilir. Sorumluluklarının farkındadır. Yapması gerekenleri mutlaka yapar asla kaçmaz. Son derece de sıcakkanlı insanlardır. Boğa burcu erkeği tüm insancıl özelliklere sahiptir. Hatta burçlar arasında Boğa burcu erkeği kadar insancıl başka bir burcun erkeği yoktur. Dostluk ve arkadaşlık onlar için çok önemlidir. İnsanlarla rahatlıkla bağ kurabilirler fakat herkesle arkadaşta olmazlar. Dostlarına gerçekten fazla önem verirler. Hiç bir arkadaşını geride bırakmaz. Her zaman onların yanında olur, onlara destek çıkar. En sağlam dostlukların adamı odur. Son derece güvenilir kişiliğe sahiptirler. İnsanların güven ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilir. İnsanlarla her zaman konuşur, onları dinler ve yardımcı olur. Dertlerine çözüm bulabilmek için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır. İnsanlara kendi düşüncelerini ikna edici bir dille aktarır ve uygulatır. Dışarıdan bakıldığında çok güçlü görünür fakat iç dünyasında kırılgan bir yapıları vardır. Boğa burcu erkeğinin kendilerine has bir ağırlığı vardır. Davranışları ve konuşmalarından bunu anlayabilirsiniz. Hayatlarının her alanında ağırlığını belli eder. Saygı onlar için daima önemlidir. İnsanlara duyduğu saygının kendisine de duyulmasını ister. Boğa burcu erkeği lüks hayatı sever. Konfor onlar için çok önemlidir. Cömert erkeklerdir ama bu konuda savurgan değillerdir. Güçlerinin yettiği kadar lüks hayat sürmeyi isterler. Paranın önemini bildiği için boş yere harcama yapmamaya özen gösterirler. Boğa burcu erkeği için ev hayatı oldukça önemlidir. Her zaman ailesinin yanında olmak ister. Sosyal hayatları pek hareketli değildir. Ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ederler.

Boğa Burcu Erkeği Aşk

Boğa burcu erkekleri aşk hayatında duygusal ve fiziksel yönde çok değer verir. Aşk hayatında ne aradığını bilen bir yapısı vardır. Aşka çok önem verir. Aldatmak ve yalan ona göre değildir. Son derece partnerine sadık bir erkektir. Kadınlar genel olarak erkeklere güvenmezler ama boğa burcu erkeği bu güven ihtiyacını fazlasıyla karşılar. Hayatındaki kadınla her türlü paylaşımda bulunmak ister. Kısa sürede tanıştığı bir kadınla birliktelik kurmak ona göre değildir. Birliktelik kuracağı kadını inceler ve bu duruma göre bir adım atar. Bir kadından hoşlanıyorsa onu elde etmek için herşeyi yapabilir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında saygıya öncelik verir. Sevdiği zaman kıskanç bir erkek olabilir.

 Boğa Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Boğa burcu erkeği için en doğru kadın Balık burcu kadınıdır. Balık burcu kadınıyla uyumlu bir birliktelik sağlayabilirler. Uzun süreli olacaktır. Macera dolu bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Kova burcu kadınıyla ise fiziksel ilişkide çok uyumlu olabilirler.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği için sorunsuz ve sıkıntı yaratmayan kadınlar olmalıdır. Duygusal kadınlara ilgisi daha çoktur. Karşısındaki kadının ona huzur verdiğini düşünüyorsa Boğa burcu erkeği ondan kesinlikle hoşlanabilir. Çünkü huzurlu olmak onun için çok önemlidir. Kendisine saygı gösteren, ona mükemmel olduğunu hissettirecek, kendisine değer verecek ve zeki kadınlardan hoşlanır.

Boğa Burcu Erkeği İçin Hediye Seçimi

Boğa burcu için güzel bir tatil bileti veya bir sauna zamanı hediye edebilirsiniz. Bundan çok hoşlanacaktır. Çünkü masaj yaptırmaktan çok keyif alırlar. Masaj salonundan üyelik bile hediye edebilirsiniz. Ayrıca müzik konserleri hediye ederseniz buna bayılacaktır. Gitmek isteyip gidemediği bir yer varsa oraya da götürebilirsiniz. Boğa burcu erkeği evde vakit geçirmekten hoşlandığı için ona bir televizyon koltuğu satın alabilirsiniz.


  •  

Etiketler:, ,

YORUMLAR