05.05.2016
  •  

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

akrep-erkeği

 

Akrep burcu erkekleri arzulu ve istekli yapılarıyla bilinirler. Birşey yapmak istere büyük bir heyecanla bunun peşinden gider. Her zaman yeni şeyler öğrenmek ve keşfetmek isterler. Elde etmek istediğini eninde sonunda elde eder. Buna kararlı olmaları da yardım eder. Kararlı davranışları yüzünden onları yolundan çevirmek çok zordur. Akrep burcu erkeği çok duygusaldır. Dışarıdan bakıldığı zaman bu durumun tersini görebilirsiniz. İç dünyalarında bu durum daha farklıdır. Dışarıdan bakıldığı zaman son derece neşeli, hareketli ve eğlenmeyi seven bir görünüme sahiptir. Ancak iç dünyalarında karamsarlardır. Zaman zaman romantik olduklarını belirtmek gerekir. Her zaman duyarlı davranışlar sergiler. Onların düşüncesiz olduğunu söylemek kesinlikle yanlıştır. Çoğu insan Akrep burcunu duyduğu zaman çekingenlikle yaklaşır. Ancak tanıdıkları zaman yanıldıklarını anlar. Yine de Akrep burcu erkeği güçlü bir kişiliğe sahiptir. Daima zevkli yaşamak ister. Hayatın en güzel tarafını görmek ister. Bu yüzden insanları eğlendiren ve neşe veren yönleriyle dikkat çekerler. Kendilerine güzel görünen herşeye düşkündürler. Akrep burcu erkeğinin insanlara şüpheci yaklaşımları vardır. Hemen hemen herkese karşı yaklaşımları böyledir. Kimseye kolay kolay güvendiğini görmek imkansız gibi birşeydir. Akrep burcu erkeği eleştiri yapmaktan hoşlanır. Fakat başkalarının onu eleştirmesinden nefret eder. Yine de Akrep burcu erkeği son derece açık sözlü ve güvenilirdir. Akrep burcu erkeği özgür olmayı sever. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. O ne istiyorsa o yapılmalı ve dilediği gibi yaşamalıdır.

Özgürlük onun için çok önemlidir. Özgür olduğunu hissederse mutlu olur. Aksi halde huzursuz birisi olur. Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkileyicidir. Bakışlarıyla insanları etkisi altına alır. Aslında bakışlarıyla duygularını aktarmak ister. Gözlerinde bir çok anlam vardır. Genel olarak yumuşak huylu insanlarla anlaşamaz. Akrep burcu erkeğini hafife almak büyük bir hata olur.Akrep burcu erkeğine karşı her zaman dürüst olunmalıdır. Belirsizlikten nefret eder. Ya daima kapalı ya da daima açık olmalısınız. İnce farklılıklar ona göre değildir. Çevresindeki insanları kolaylıkla çözebilir. Ondan bir şey saklamak hiç iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Yorumlama ve analiz yeteneği çok iyidir. İnsanların nasıl bir karaktere sahip olduğunu, neler düşündüğünü rahatlıkla anlayabilir. Akrep burcu erkeği için dostluklar önemlidir. Arkadaşlarını özenle seçer ve herkesle dost olmaz. Zaten zor güvenen bir yapısı vardır. Fedakar bir dosttur. Akrep burcu erkeği ev hayatına çok düşkün değildir ama gereken değeri verir. Ev hayatının ve ailenin ne kadar önemli olduğu bilir, ona göre davranır. Özellikle annesine çok düşkün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat sosyal olarak hareketli bir yapıları vardır. Daima dışardadır ve arkadaşlarına vakit ayırır. Eğlenmeyi iyi bilir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk

Akrep burcu erkeği aşk hayatında dayanılmaz derece de etkilidir. Kadınların kolay kolay ona karşı koyamayacağını bilirler. Çekici ve gizemli karakteri ilgi çekmelerine sebep olur. Uzun ilişki kurmaktan kaçınırlar. Aşık olmadıkları sürece bu böyle devam eder. Her birlikteliği kısa vadeli olması düşüncesiyle kurar. Bunun nedeni Akrep burcunun yara almak istememesi olabilir. Akrep burcu aşık olduğu zaman uzun vadeli ilişki düşünebilir. Partnerini mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapar. Ayrıca aşık olduğu zaman çok kıskanç ve kısıtlayıcı olabilirler. Birlikteliğinde partneriyle herşeyi yaşamak ister. Fiziksel ilişki isteği üst seviyededir. Bu davranışları partnerinin de sergilemesini bekler. Aslında bu konuda dayanılmaz çekim güçleri vardır.

Akrep Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

akrep-erkeği-özellikleri

Akrep burcu erkekleri için en ideal Boğa burcu kadınıdır. Onunla uzun soluklu ve güven içerisinde geçen mutlu birliktelik kurabilirler. Monoton bir ilişki istemiyorsa, Aslan burcu kadınıyla birlikte olabilir. Bu ilişki oldukça eğlenceli ve renkli olacaktır. Yengeç burcu kadınıyla fiziksel uyum yakalama şansları vardır.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkekleri sorunsuz, problemlerden uzak, uyumlu ve kendisine karşı saygılı olan kadınlardan hoşlanır. Olumsuzluğa tahammülü yoktur ve bu şekilde davranmayan kadınlardan hoşlanmaması neredeyse imkansızdır. Yalan söylemeyen ancak ufakta olsa gizli bir yanı olan kadınlar hoşuna gider. Yine de yalan söylediğini anlarsa o kadından mümkün olduğunda uzak duracaktır.

Akrep Burcu Erkeği Hediye Seçimi

Akrep burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız değişik aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Alacağınız aksesuarlar kendisi, evi ya da arabası için olabilir. Akrep burcu erkekleri deri eşyalardan çok hoşlanır. Bu nedenle Akrep erkeğine deri bir evrak çantası ya da cüzdan alabilirsiniz. Gizemli konularla ilgili bir romanda hediye edebilirsiniz.


  •  

Etiketler:, , , , ,

YORUMLAR