05.05.2016
  •  

2015 Genel Burç Yorumları

2015-burc
2015′ e girmeye 1 haftamız kaldı, yıllık yorumlarınızı merak ettiğinizi biliyoruz detaylı burç yorumlarınızı elbette paylaşacağız. Önümüzdeki günlerde burçlar sayfalarında tamamen 2015 yılına yer vermeyi planlıyoruz.  2015 için genel kısa yorumlarımızı sizinle paylaşalım istedik. Bakın bakalım 2015 sizin için nasıl geçecekmiş.

KOÇ BURCU

2015 yılında birçok yeniliklerle karşılaşacak. Bekar olan arkadaşlarımız için bir çok yeni kısmetler çıkmakla birlikte Koç Burcu 2015 yılında diğer yıllara oranla artık daha az düşünerek emin kararlar almaya çalışıcakdır. Tabiki bu da Koç Burcu için 2015 yılının bi hayli iyi geçicegi anlamına gelir. Aşk hayatını konusun da da aynı şekilde ciddi kararlarla olumlu kişilerle tanışmanız gayet mümkün görünüyor. Ancak kararlarınızı acil değil sakin ve arkadaşlarınızla paylaşarak karar vermelisiniz. Birçok konuda arkadaşlarınız da aynı şekilde kararlarını sizinle paylaşıcaktır. Koç Burcu 2015 yılının en şanslı burçlarından biridir. Sizler de bu şansı kaçırmamak için lütfen duygularınızı ön planda tutun.

BOĞA BURCU

2015 yılında yine aynı şekilde paranın peşinde olmaya devam edecekler. Birçok kişi için önemli noktalara teşvik gösterme amacında olan Boğa Burçları 2015 yılında da önemli noktalar da önemli kişilerle tanışarak biçok farklılıklarla kendilerini ortaya koyabilicekler. Boğa Burcu kadını 2015 yılında erkeğine oranla daha zeki ve akıllı hareketlerle kendini ön planda tutabilicek. Tabiki boğa burcunun erkegi de bu durumdan istifade edip kendince ön planda durmaya çalışacaktır. Sizler de Boğa Burcu iseniz 2015 yılında kesinlikle size gelen maddi teklifleri geri çevirmeyip olumlu bir şekilde düşünmelisiniz.

İKİZLER BURCU

2015 yılı burç yorumları hakkında diğer seneye oranla pek de bir şey söylemek mümkün değil. Bu yıl da diğer yıllara oranla her zamanki gibi akıllı ve emin adımlarla iş yapıcak olan İkizler Burcu 2015 yılında maddi olarak biraz sıkıntılar çekebilir. Bu da sizi kesinlikle kötüye sürüklememeli. Yılın ilk aylarında gelicek olan sıkıntıları atlatabilirseniz ilerleyen aylar sizler için çok daha iyi geçecektir. Arkadaş çevrenize her zaman olduğundan bu yıl biraz daha özverili olmanız bekleniyor.

YENGEÇ BURCU

2015 yılında da her yıl olduğu gibi birçok kararların duyguları ile hareket etmeye devam edecektir. Ayrıca bu yıl Yengeç Burçları için çok şanslı bir yıl oldugunu söyleyebilirim. Evi olmayan Yengeç Burcu kişiler bu yıl bir muhtemelen ev sahibi olabilirler. Tabiki bu kararları sizlerin bir an önce vermesi ve hiçbir şekilde mantığınızın istemediği davranışları yapmamanız gerekir. Ancak kararlarınızda da kesinlikle emin olmalısınız. Bu da sizin bir şeyler sahibi olabiliceğinizin en iyi göstergesidir.

ASLAN BURCU

2015 yılına biraz sıkıntılarla girecektir. Bir çok arkadaşınızın sizin için vermiş oldugu kararlar sizleri her ne kadar üzse de kesinlikle ön yargılı davranmadan sakin bir şekilde hareket etmelisiniz. İlerleyen dönemlerde düzelecek olan bu sorunlarınıza belki yenileri eklenicektir; ancak Aslan Burcu için 2015 yılı sonlarında çok güzel süprizler olduğu söylenebilir. Mutluluk belki geç gelecek; ancak emin olun ki buna değecektir.

BAŞAK BURCU

2015 yılında pek de bir degişiklik yok aslında. İş hayatının bazı dönemlerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizlerin daha da olgunlaşmasını sağlayarak ilerleyen dönemlerdeki sorunlarınızı kolay bir şekilde atlatabiliceğinizin bir göstergesidir. Para konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız; ancak aşk konusunda biraz sıkıntılarınız olacaktır. Bunu da Başak burcu özellikleri arasında yer alan olgun davranış biçimi ve olaylara yaklaşım konusunda iyi olması nedeniyle çok kolay bir şekilde atlatacaksınız.

TERAZİ BURCU

2015 yılında aşk hayatında birçok yeni kişilerle tanışarak büyük süprizler içerisinde olucaktır. Davranışlarınızda hiçbir şekilde değişikliğe gitmeden bu kararları en iyi ve en sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmalısınız. Hayatınızın dönüm noktası olabilicek kişilerle tanışmanız muhtemel.

AKREP BURCU

2015 yılında birçok farklılıklarla karşılaşacak diyebiliriz. İş hayatı her zaman olduğu gibi yoğun olan Akrep Burcu 2015 yılında da bir hayli yoğun olacak gibi görünüyor. Akrep burcu aşk hayatı ise 2015 yılında biraz daha durgun geçebilir. Bu konuda pek fazla tereddüt veya bir sıkıntı yaşamayacak olan Akrep burçları her zaman olduğu gibi çiftler arasında yine ufak sorunlarla karşılaşabilecek.

YAY BURCU

2015 yılında en değişkenlik gösteren burçlardan biri diyebiliriz. Özellikleri arasında sert davranış ve duygusallığa uzak olan Yay Burcu 2015 yılında birçok yeni aşklar keşfederek hayatına renk katabilir. Bu da kişilerin her zaman olduğundan daha renkli ve sevecen olduklarını gösterecektir. Çevrenizin sizler için söyledikleri yada ön yargıda bulundukları hiçbir davranışınızı degiştirmeyiniz. Bu sizin karşınızdaki insana olan güveninizin temeli olabilir.

OĞLAK BURCU

Birçok farklı nedenlerden dolayı hayatına yenilikler katmak zorunda kalacak. Aile olarak sorunlarla karşılaşıcak olan Oğlak Burcu 2015 yılında stresli günler geçirmekle birlikte maddi olarak pek de güzel geçiceğini söyleyemeyiz. Sanırım 2015 yılını en kötü geçirecek olan burçlardan biri de oğlak burcu. Bu sıkıntıları en hızlı şekilde atlatmanızın en iyi yolu sorunlara direk tepki vermek yerine düşünerek ve akılcı bir şekilde hareket etmelisiniz. Bu da sizin her zaman bu sorunlardan artı bir yönde çıkmanızı sağlayacaktır.

KOVA BURCU

Yılın içerisinde birçok iş teklifleri alacak. Bu tekliflere hemen cevap vermek yerine düşünerek hareket etmelisiniz. Bu da sizin başarılı bir geleceğiniz olabilir anlamına gelmektedir. Başarılarınızın devam etmesini istiyorsanız 2015 yılında aşk hayatınıza biraz ara vererek iş hayatınıza yoğunlaşmalısınız. Aşk 2015 yılında sizler için pek de iyi görünmüyor.

BALIK BURCU

2015 yılı bir hayli durgun geçecek gibi görünüyor. Bu durgunluğu aşk hayatınızı renklendirerek atlatabilirsiniz. İş hayatınız da pek fazla degişiklik olmasa da sizler aşk hayatınızla ve maddi yönden yaşayacağınız zenginlik ile 2015 yılını rahat bir şekilde geçiriceksiniz. Daha etkili ve ön planda kalmak istiyorsanız konuşmalarınızda ve kararlarınızda hiçbir zaman ön yargılı olmamalısınız.


  •  

Etiketler:

YORUMLAR