• Astroloji /
  • Dolunay İkizler Burcunda Neler Diyor
05.05.2016
  •  

Dolunay İkizler Burcunda Neler Diyor

Dolunay İkizler Burcunda Neler Diyor

Dolunay etkisi başlıyor…Dolunay İkizler Burcunda Neler Diyor ? …

KOÇ
Bu dolunay diyor ki, yeniliklere açık olmak adına çok azimli çalışmalısın, dağılmamalı ve öncelikle çevre ilişkilerini gözden geçirmelisin. Yeniliklerin zamanla oluşacağını mutlaka bilmemiz gerekiyor. Aynı çevrede kaldığımız için rahatsız edici unsurları olsa da, aktif yönlerimizi özellikle duygularımızı harekete geçiriyor. Yakınlarımızla ilgili konularda da önem arz ediyor. Yeni bir yere taşınma planları varsa, içinde bulunulan şartlar gözden geçirilmelidir.


 

BOĞA
Boğalar genelde mali konular üzerinde son derece dikkatli insanlardır. O yüzden de tutumlu davranmaya çalışırlar. Bu dolunayda ek kazanç isteğinin arttığını görüyoruz. İki farklı işte çalışabiliriz. Parasal meselelerde gayret gösterirken, sağlığınızı ihmal etmemeli ya da yanlış insanlarla ortaklık kurmamaya özen göstermeliyiz. Kimlerle ilişkiye gireceğimizi bilelim.

İKİZLER
Bu dolunayda İkizler biraz yenilik isteyecek, baskı altında olmak istemeyecek, ilişkisini ele alacaktır. Kendi değişimleri için daha bencil düşünmeye adaydır. Bu dolunay, İkizler açısından kendine dönük düşünmeye etki etmektedir. Dolunay etkisi, kazanç anlamında önem taşıyor. Para evinizin yöneticisi olan Ay, ortaklık, eş veya farklı kişilerle olan parasal alışverişlere dikkat edilmesi gerektiğini işaret ediyor.

YENGEÇ
Yengeçler genelde duygusal ve hassasiyetleri yüksek insanlardır. Bu dolunay gerginlik ve huzursuzluk içerebilir, bazı şeyleri siz de büyütüyor olabilirsiniz. Sakin olunmalı, meseleler abartılmamalıdır. Meseleleri iki yönlü ele almak gereklidir, huzursuzluktan uzak durulmalıdır. Kendimizi ara sıra dinlenmeye çekmekte fayda vardır.

ASLAN
Geçtiğimiz iki hafta önceki Yeniayda aşk hayatımızla ilgili meseleleri ele almıştık. Şimdi ise, bireysel yeteneklerimizi ve ifade gücümüzü nasıl etkili kullanabiliriz anlamında bir bakacağız. Aktif bir dolunaydır. İki yönlü düşünmeye de neden olabilir. Hızlı bir çevre değişikliği olabilir, arkadaşlıklar ve sosyal yaşam değişebilir. Birkaç proje karşımıza çıkabilir. Hepsi de bu dolunayın aktif bir etkisi olduğunu göstermektedir.

BAŞAK
Dolunay kariyer evinizde yer alıyor. Çalışmayan kişiler için toplumla birebir ilişkilerde etkilidir. İki ayrı proje üzerinde düşünme anlamında olabilir. Bir iş başvurusu sonuçlanabilir, bir proje içerisinde yer alabileceğimizi öğrenebiliriz. İki yönlü düşündüğümüz için şu andaki mevcut işimizin artı ve eksileri üzerinde durabiliriz. İletişimi güçlü tutup gerginlikten uzak durmak gerekir. Eğitimi de ön planda tutmak önemlidir.

TERAZİ
İki hafta önce yakın çevremizle ilgili konular üzerinde bir keşifte bulunmuştuk. Yakın çevremizdeki insanlarla ilişkilerimizde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Şimdi bu dolunayla iki ayrı projeler içerisinde yer almak, farklı insanlara yeteneklerimizi göstermek ve deneyim kazanmak yönünde hareket ediyoruz. İletişimin ve bilginin önemli olduğu bir dönemdir, yenilikler takip edilmelidir.

AKREP
15 gün önceki yeniayda maddi konular ve kazançla ilgili yatırımların yönlendirilmesi üzerinde durmuştuk. Şimdi ise özellikle mali paylaşımlar anlamında kıymetli bir dönemdir. İki ayrı yerden gelir bekliyorsak, ayrı iş ortaklıkları varsa, iki ayrı yere borcumuz varsa bu dönemde bir hayli vurgulayıcı olmaktadır. Borçlarımızdan kurtulmak amaçlı girişimlerimiz olabilir.

YAY
15 gün önceki Yeniayda bireysel anlamda hedefleri değerlendirmiştik. İlişkimizle ilgili problem varsa bizi bir karar aşamasına getirmişti. Bu dolunayda partnerle bağ belki de çoktan sona ermiştir fakat sizi bir arada tutan bir takım faktörler vardır. Kararsız kişiler için iki ilişkinin işaretçisi olabilir. Bu dolunayda duygular huzursuz akmaktadır, ilişki konusunda öyle çok rahat değilizdir. Ama ne olursa olsun artık bir yenilik olması gerektiği bariz bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Sorunlu ilişkiler sona eriyor. İş ortaklıkları anlamında da baskı kuran ve bizi rahatsız eden bir ortaklık bitebilir. Bazıları için de eşin iş veya akademik durumu nedeniyle bir süre ayrı kalmak söz konusu olabilir.

OĞLAK
Çalışma hayatınızla ilgili konularda aktif bir dolunay meydana geliyor. Yıl sonu olması itibariyle işlerin hızlıca bitirilmesinin önemli olduğu bir dönemdir. Önümüze çıkan projeleri değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Sağlık ve çalışma hayatıyla ilgili alandaki bu dolunayda, yılın sonuna yaklaşmış olmanın ve önümüzü görememenin yarattığı gerginlik vardır. Çalışma hayatımızla ilgili önemli sonuçlar alabiliriz. Mevcut işimizde herhangi bir sorun yaşamıyorsak, iki ayrı projeye birden destek vermemiz söylenebilir. Eğitim, bilgilenme gibi konularda hızlı bir şekilde karar almaya dönük fırsatlar ortaya çıkabilir. Sağlığa da çok dikkat edilmelidir.

KOVA
Dolunay aşk evimizde oluşacak. Hedeflerimiz ve kendimizi ifade etme anlamında iki yönlü düşüneceğiz. Bu dolunayda en fazla üzerinde durduğumuz nokta, özgürlüğümüzü kısıtlayan her ne varsa ondan uzak durmak arzusudur. Bizi baskı altına alan ve yönlendirmeye çalışan hiçbir şey istemiyoruz. Yeni biriyle karşılaşırsak ve bu kişi bizim bakış açımıza uygunsa, dolunay bize yeni bir aşkı hediye edebilir. Bir yolculuğun veya projenin işaretçisi olabilir. Çocuklarla ve aileyle ilgili konularda gelişmeler olabilir.

BALIK
Dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Yerleşim alanındaki konumuzu gözden geçireceğiz, belki bir taşınma veya daha önceden taşınma gerçekleştiyse alışma süreci geçireceğiz. Duygularımız ailemizle uğraşmak ve onlarla bir arada olmak isteğini güçlü kılabilir. Bu Dolunay aileye özlemi vurgulayabilir. Yeni bir iş girişiminin ön çalışmalarını yapabiliriz. Aktif, hüzünlendiren, gerginlikleri de olan fakat bilgiyi ve görüşmeleri vurgulayan, evin içerisinde de hareketliliği gösteren bir dolunaydır.


  •  

YORUMLAR