05.05.2016
  •  

2014 Aslan Burcu Yıllık Yorum

aslan_erkegi

2014 Yılında Aslan Burcunu Neler Bekliyor

2014 iki bölümden oluşuyor. Temmuz ayından itibaren çok parlak bir dönem başlayacak ve ağustos her alanda güzel fırsatlar getirecek. Tam bir sene sürecek olan bu dönemde aşk, evlilik, çocuk, kariyer, ev, para ve sağlık ne dilerseniz dileyin! Ağustos ayında aşık olabilir, çocuklarla mutluluğunuz artabilir ve yaratıcı alanlarda başarılı olabilirsiniz. Ancak kilo alma eğiliminde olacaksınız.

Yılın ilk yarısı tek başınıza zaman geçirin, düşünün, kararlar verin ve yaklaşan muhteşem dönem için hayatınızdaki fazlalıklardan kurtularak yer açın. Bunun için bir uzman terapistten yardım almayı düşünebilirsiniz. Zararlı alışkanlıkları, size yük olan ilişkileri geride bırakıp hem ruhsal, hem de bedenen arınarak yeni başlangıçlara kendinizi hazırlayın.
Yılın ilk yarısı aynı zamanda bol seyahat ve hareket getiriyor. İnsanlarla yüzyüze ya da İnternet ve telefonlar görüşecek ve sürekli bağlantı halinde olacaksınız. Yazışmalar ve toplantılar da sizi hayli meşgul edecek. Yazma, araştırma, konuşma gibi iletişim kökenli projelerle uğraşabilirsiniz. Kardeş, kuzen, amca gibi yakın akrabaların da hayatınızda önemli bir yeri olacak. Onlarla ilgili gelişmeler ve ilişkinizde yüzleşmeniz gereken sorunlarla uğraşabilirsiniz.
Hayatınızın en büyük zorluğu evle ilgili olacak. Oturduğunuz ev, başka bir mülk veya babanızla ilgili sorumluluklar hayatınızın diğer alanlarında kısıtlanmanıza neden olabilir. Burcun başında doğanlar bu durumu atlattılar ama 10-23 Ağustos doğumlu Aslanlar bu sene zorlanacaklar. Mayıs ayında iyi bir fırsat çıkabilir. Ağustos başka bakımlardan çok güzel bir ay olacak ama aynı anda eve ait meselelerle de uğraşmanız gerekecek. Tüm aslanlar sene sonundan itibaren üzerlerinden ağır bir yük kalktığını hissedecekler.
Zaten bu senenin güneş tutulmaları da evinizde ve/veya işinizde değişiklikler yapmaya zorlanacağınız ani koşullar getirecek. Seneye hem iş, hem de özel hayatınız rayına oturmuş olacak. 1 Ağustos ve 23 Temmuz ve birkaç gün yakınlarında doğan Aslanlar tutulmaların direkt hedefinde olacaklar.


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR