05.05.2016
  •  

2014 Yıllık Terazi Burcu Yorumu

terazi_erkegi
2014’de Terazi Burcunu Neler Bekliyor

2014 büyük değişimler ve mücadele yılınız olacak. Güçlü bir pozisyonda olacak ama çok savaşacaksınız. Seneye geriye dönüp baktığınızda hayatınızın dönüm yıllarından birini atlatmış olduğunuzu göreceksiniz. Yılın ikinci yarısı daha eğlenceli geçecek.
Kendiniz ve evlilik, ortaklık gibi yakın bir ilişkinizde değişiklikler yaşarken aynı anda eve ait bir mesele ya da bir aile büyüğü ile mücadele edebilirsiniz, ev ve mülk yüzünden güç savaşları olabilir. Partneriniz sizi şok edecek bir şey yapabilir veya onun hayatında başka büyük sürprizler olabilir. Aniden evlilik ya da ayrılık kararları alabilirsiniz.  Kariyerinizde de hem çok büyük zorluklar, hem de inanılmaz güzel fırsatlar karşınıza çıkacak. İşveren ve yönetici gibi otorite figürleri sizi kayıracak. Hatta mart ayından itibaren yaza kadar son on yılın en başarılı dönemini yaşayacaksınız.
2-11 Ekim Teraziler senenin bu en sert etkileşimin merkezinde mücadele edecekler. 19 Ekim doğumlular nisan ayında, 8 Ekim doğumlular ise doğum günlerindeki tutulmayla beraber büyük değişiklikler yaşayacaklar.
En güçlü olacağınız yılın ilk döneminde olayları yönlendireceksiniz ama zaman zaman kontrolünüzden çıkacak. Sahip olduğunuz enerjiyi iyi yönetmeniz gerekecek. Her zamankinden daha sabırsız ve kavgaya hazır bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ufak tefek kazalara karşı kendinizi korumalısınız.
Yılın ikinci yarısı çok daha eğlenceli geçecek. Arkadaşlarınızla daha fazla beraber olacak ve çevrenizi genişleteceksiniz.  Aşk dahil her konuda arkadaşlarınız aracı olacak ve size şans getirecek. Mart, ağustos ve ekim en romantik aylarınız olacak.
Dernek, kulüp gibi organizasyonlarda ve toplum yararına gönüllü işlerde yazdan itibaren çalışabilir ve çok başarılı olabilirsiniz.
Para durumunuzdaki sıkışıklık devam edecek. Aynı işi yaptığınız halde daha az kazanabilirsiniz. Nisan ve ekim ayındaki tutulmalar dönüm noktaları olacak ve gelir kaynaklarınızda ani değişim getirebilecek. Mayıs ayında maaşınızı artıracak büyük bir  fırsat yakalayabilirsiniz. Ağustos ve eylül ayının ilk yarısı masraflarınız artacak. Kendi işinizi yapıyorsanız temmuz ayından itibaren gelirinizi artırabilirsiniz. Ama sene sonundan itibaren para durumunuz düzelmeye başlayacak.


  •  

YORUMLAR