05.05.2016
  •  

2014 Yıllık Akrep Burcu Yorumu

akrep_burcu_erkegi
2014’de Akrep Burcunu Neler Bekliyor

Burcunuzda bulunan Satürn sizi yavaşlatıyor, kısıtlıyor, sorumluluklarınızı artırıyor ve  bir miktar yalnız bırakıyor. Bazı şeylerden geçici olarak yoksun kalabilirsiniz. Fazlalıkları geride bırakacak, özünüze dönecek, sıfırlanacak ve sonra daha sağlam bir temel kuracaksınız. Neye başlarsanız çok ağır ve zor ilerleyecek ama kalıcı bir şey oluşturmuş olacaksınız. Ekim 2012’den beri Akrep’te dolaşan Satürn ekim doğumlularla işini bitirdi, bu sene 9-22 Kasım doğumlulara odaklanacak.
Sene sonunda Satürn burcunuzu terk edecek ama sonra 2015 yılında haziran-eylül arasında geri gelecek ama sadece 20-22 Kasım doğumlu Akreplerle ilgilenecek. Bu senenin sonunda üzerinizden ağır bir yükün kalktığını hissedeceksiniz. 2015 başında ise, hile yapmadan ve kestirme yollara sapmadan tüm sorumluluklarınızı yerine getirdiyseniz maddi ya da manevi büyük bir ödül alacaksınız.
Satürn’ün yanısıra bu senenin güneş tutulması da Akrep burcunda oluştuğundan pek çok Akrebin hayatı baştan aşağı değişebilir. Nisan ve ekim aylarındaki tutulmalar en çok 1 Kasım ve 23 Ekim yakınlarında doğanları etkileyecek.
Yaza kadar hayalini kurduğunuz bir yurt dışı seyahatine çıkabilirsiniz. Yabancılarla bağlantı halinde olacaksınız. Yurt dışı, mahkeme, üniversite, eğitim, İnternet, blog dahil yayıncılık ve medya bağlantılı alanlarda başarılı olabilirsiniz. Bu alanlarda mayıs ayı çok olumlu. Mart ayına kadar çıkacağınız kısa seyahatler ise çok romantik geçecek.
27 Ekim-1 Kasım arasında doğan Akrepler için tüm bir sene aşk, romantizm, sanat gibi yaratıcı alanlar ve çocuklar ön planda olacak. Büyük bir aşk, sevgi ve özveri dolu olacaklar. 5 Nisan-2 Mayıs ve daha sonra 23 Ekim-15 Kasım arası en romantik dönemler olacak.
Senenin ilk yarısında çevrenizden izole olup tek başınıza zaman geçirebilirsiniz. Her türlü mücadelenizi perde arkasından yapmanız, gücünüzü gizlemeniz ve öfkenizi bastırmanız gerekecek. Gizliliği olan işlerle uğraşabilirsiniz. Mart ayından, mayıs sonuna kadar olan dönemde mücadele için yeterli güce sahip olmayacak ama 26 Temmuz-13 Eylül arasında son iki senenin en güçlü pozisyonunda olacaksınız.
Kariyer başarınız için en iyi dönem temmuz ayında başlayacak ve tam bir sene sürecek. Temmuz sonundaki yeniaydan itibaren işinizde çok yükselebilirsiniz. Yeni bir iş veya işinizde atılım yapmak için son on senenin en parlak fırsatları karşınıza çıkacak. Ağustos ayı da çok olumlu. Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Nisan ve ekim sonundaki senenin diğer tutulmaları iş yerinizde eleman değişiklikleri ve iş yapma biçiminizde ani yenilikler getirebilir. Bu tutulmalar sağlıkla ilgili meseleleri de açığa çıkarabilir. Sağlıkla ilgili bir gelişme olursa, aniden sürpriz olarak ortaya çıkacaktır. Temmuz ayına kadar olan dönemde hastane, hapishane,  huzurevi gibi kurumlara gidip gelebilirsiniz.
Seneye Satürn gidecek ve tutulmalar bitecek. Siz de burcunuzun simgesi  ZümrüdüAnka Kuşu gibi yeniden doğacak ve eskisinden çok daha güçlü biri olarak temel kurduğunuz  hayatınızda uzun yıllar rahat edeceksiniz.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR