05.05.2016
  •  

2014 Yıllık Yay Burcu Yorumu

yay_yukselen

2014’ün ilk yarısında para var. Temmuz ayına kadar eşiniz çok para kazanabilir veya miras, nafaka, hisse, telif, tazminat, komisyon, kredi ya da bir ödül gibi ortak kaynaklardan tek seferde toplu para alabilirsiniz. Mülk alım satımından da para gelebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız şirketinizin gideri yüksek olacak ama çok da para kazanabileceksiniz.
Ancak sene boyunca parayla ilgili güç savaşları ve büyük gerilimler devam edecek. Mayıs ayında gizli bir kaynaktan para gelebilir. Elinize para geçtiğinde iyi değerlendirmeli ve çarçur etmemelisiniz zira yazdan sonra aynı şansa sahip olmayacaksınız.
Yaza kadar olan dönem aynı zamanda çok hareketli ve sosyal geçecek. Arkadaşlar ön planda olacak ve gruplar, dernek, kulüp gibi aktivitelerde çok aktif olacaksınız. Ancak zaman zaman büyük anlaşmazlıklar da yaşayabilirsiniz.
Nisan ve ekim aylarındaki tutulmalar bir arkadaşınız veya grupta ani değişikliklere ve duygusal anlar yaşamanıza neden olabilir. Tutulmalar aşk hayatınıza da değişiklik ve önemli olaylar getirecek. Yeni bir aşk, ilişkinizde yeni bir evre veya ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Hamilelik ve çocuklarla ilgili dönüm noktası olaylar olabilir. 3-28 Mayıs ve 16 Kasım-9 Aralık aşkta en iyi dönemlerinizden. 14 Eylül-25 Ekim arasında ise her bakımdan son iki senenin en güçlü dönemini yaşayacaksınız.
Temmuz ayında başlayan ve bir sene sürecek olan yeni bir eğilim ise bol seyahat, yurt dışı, yabancılar, üniversite, eğitim, mahkemeler, İnternet ve medya bağlantılı alanlarda fırsatlar getirecek. Temmuz sonu ve ağustos ayında üniversite ortamında, yurt dışı seyahati sırasında veya bir yabancıya aşık olabilirsiniz.
Senenin diğer tutulmaları iş yapma biçiminizde, çalışma ortamınızda ve evde ya da işteki yardımcılarınızla ilgili değişiklikler getirebilir.
Sağlığınız da tutulma dönemlerinde gündeme gelebilir. Tutulmalar kötü bir şey getirmeyecek sadece eğer bir şey varsa açığa çıkarıp önlem almanız için sizi uyaracaklar.
26 Kasım-1 Aralık arasında doğanlar evlerinde sudan gelebilecek her türlü zarara karşı önlem almalılar. Şubat, mayıs, ağustos, kasım aylarının sonlarına ve eylül ayının ikinci yarısına dikkat. Su kenarında ev almayı düşünüyorsanız araştırmanızı iyi yapmalısınız.


  •  

Etiketler:, ,

YORUMLAR