05.05.2016
  •  

2014 Yıllık Oğlak Burcu Yorumu

oglak_burcu
Kabuk değiştirme ve dönüşüm sürecindesiniz. Bu bazen çok belirgin ve sancılı, bazen de belirsiz yumuşak geçişlerle gerçekleşiyor. Aslında değişim sizin içinizden kaynaklanıp dış dünyaya yansıyor.
2014 de, 2013 gibi mücadele dolu bir yıl olacak. Aynı anda eviniz, kariyeriniz ve otorite figürleriyle uğraşacaksınız. Beklenmedik gelişmeler ve hatta sizi şok edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Anne ve babanız arasında anlaşmazlık olması da mümkün. Mülk ve gayrimenkul alanlarındaki gelişmeler de hep aniden ortaya çıkacak.
Rutin diye bir şey kalmayacak ve sürekli değişen koşullara göre tavır almanız gerekecek. Bir yandan da kendi ihtiyaçlarınız ve içinizdeki değişimin sancılarıyla uğaraşacak, başkaları üzerinde farkına varmadan baskı kuracak ve aşırı direnç ve tepki ile karşılaşacaksınız. Bu senenin en sert etkilerinin merkezinde 30 Aralık-8 Ocak arasında doğanlar yer alıyor.
Nisan ve ekim aylarındaki tutulmalar özellikle 16 Ocak ve 6 Ocak yakınlarında doğanların ev ve iş hayatlarında büyük değişimler getirebilir. Taşınmak, iş değiştirmek, önemli bir meseleye en son noktayı koymak gibi ya da anne ve babayla ilgili ani gelişmeler olabilir.
Yaza kadar güçlü bir pozisyonda ve başarı potansiyeliniz çok yüksek olacak ama aynı zamanda çok mücadele edeceksiniz. Temmuz sonundan itibaren arkadaşlarınıza daha fazla vakit ayırabileceksiniz.
Ocak ayında geçmişe, eski mesele ve aşklara dönme eğilimindesiniz. Mart ayına kadar olan dönem yeni bir aşk getirebilir. Nisan ve ekim aylarındaki diğer tutulmalar da aşk hayatınızda ani gelişmelere neden olacak.
Evlilik, ciddi ilişkilerde ise temmuz ayına kadar çok şanslısınız. Ortak, avukat, ajans gibi sizi temsil eden kişiler de en büyük fırsatlarda aracı olacaklar. Partneriniz size şans getirecek ama aynı zamanda büyük bir anlaşmazlık da yaşayabilirsiniz. Yaza kadar evlenebilir, nişanlanabilir ya da eşiniz olacak kişi ile tanışabilirsiniz. Mayıs ayı çok olumlu.
Yılın ikinci yarısında ise paradan yana kısmetiniz açılacak. Maaşınız dışında hisse, komisyon, tazminat, miras, nafaka, kredi kaynaklarda avantajlı olacak ve bir sene sürecek bu dönemde özellikle ağustos ayında büyük paralar kazanabileceksiniz.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR