• Astroloji /
  • Uyurken İngilizce Öğrenme Tekniği
05.05.2016
  •  

Uyurken İngilizce Öğrenme Tekniği

uyurken_ingilizce

Uyuduğumuzda bilinçaltımızın açık olduğu gerçeğinden yola çıkan dilbilimciler, uyumadan önce sesin bizi kesinlikle rahatsız etmeyeceği (uykuya geçmemizi engellemeyecek şekilde) seste olmasını öneriyorlar. Uykuya dalarken, 25 gün sürekli olarak dinlenmesi gereken CD’lerin, yine aynı sürede gündüz vakitleri 1 saat metne bakarak hem dinlemesi, hem de okunması öneriliyor.

Hemen sipariş ver

English For Life, yaklaşık 10 yıldır kişilerin İngilizce’ye olan gereksinimlerini hızlı bir şekilde yerine getirerek ulaşılması imkansız görünen İngilizce eğitimini, okuma – yazma – anlama – konuşma ve çeviri ögeleriyle bir bütün haline getirip, kişinin ana dili gibi kullanabilme özgürlüğüyle mümkün kılmanın haklı mutluluğunu yaşıyor. İngilizce’nin belirli kalıplara sığmayacak can alıcı noktalarının pratik bir yolla aktarılmasıyla konuşmanın ve anlamanın kolay hale gelebileceği öngörüsünü, reel yaşama aktarılması gerektiği bir lisan olduğu bilinciyle yoluna devam ediyor.

Toplam 16 ders, 16 günde İngilizce’yi hem konuşacak hem de anlayacaksınız

Bilinçaltı kurgulama sistemiyle hazırlanmış, İngitere’den ithal “Dinle – Konuş” setiyle İngilizce konuşanları anlayacaksınız.

Öncelikle Uykuda Konuşmaya Başlıyorsunuz

3.017 kelimeyi, (fiil, sıfat, isim) ezberlemeden direkt öğrenmenizi sağlayan yüzyılın buluşuyla tanışmaya hazır mısınız?


  •  

Etiketler:, , ,

YORUMLAR