• Aslan Burcu /
  • Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir
05.05.2016
  •  

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir

Aslan Burcu Erkeği
Aslan burcu erkeği ne tür özelliklere sahiptir?

Aslan burcu erkekleri çok gururludur, onu övmeniz,  değer vermeniz, önemli olduğunu hissetmek onu çok mutlu eder.

Aslan burcu erkeği kibirli sayılabilecek kadar, kadınlar kadar erkek çevresinin de kendisini beğendiğinden emin olmak ister.

Aslan erkekleri geçimsiz, huzursuz ve kıskanç olabilirler 🙂 aslan burçları bu yoruma kızabilir ama malesef durum böyle. Evdeyken tıpkı bir diktatör gibi davranırlar. İstedikleri her şey anında olmalıdır. Bir de bağımsızlıklarına çok düşkün olmakla birlikte, eşlerinden tersi bir davranışı bekler. Aslan erkeklerinin eşleri genellikle evde oturup çocuk bakmak zorunda kalabilirler. Çünkü onlara göre kadının yeri evidir. Paraya önem vermiyor olsalar da öyle zeki ve yeteneklidirler ki sonunda bir biçimde para kazanırlar. Gezip eğlenmeye de düşkündürler. Üstelik yalnız olmaktan hoşlanmadıkları için her gittikleri yere eşlerini ya da arkadaşlarını da götürürler. Yani onlar eğleniyorsa siz de çok eğlenirsiniz.

Aslan burcu erkeği nasıl bir aşıktır?

Bu erkeğin yöneticisi Güneş’tir. Güneş yönettiği kişiye güç, dayanıklılık ve yaşam enerjisi verir. Aslan erkeğinin sıcak kalpli, canlı ve enerjik biri olduğunu söyleyebiliriz. O da tıpkı burcuna mensup kadınlar gibi girdiği her yerde kolaylıkla fark edilebilme gibi bir özelliğe sahiptir. Şanslı olduğunu söyleyebiliriz yani. Tabii siz de bu erkekle birlikte olduğunuza göre şanslı sayılırsınız, çünkü sonuçta onunla birlikte siz de fark edileceksiniz. Ama tabii işiniz kolay olmayacak. Çünkü Aslan erkeği güçlü bir cinsellik ve erkek enerjisi yayar çevresine, bu yüzden erkeğinizi gören her kadının sizi kıskanacağını unutmayın. Tabii onu elde etmek ya da baştan çıkarmak için uğraşanlar da çok olacaktır. Seksi ve karizmatik Aslan erkeklerinin bir tür show-man olma gibi bir durumları vardır. Gittikleri her yerde yalnızca görünüşleriyle değil, şakacılıkları ve güzel konuşmalarıyla da dikkat çekerler. Sanatla ilgili işler yapmaları muhtemeldir, bu yüzden bu ilgi çekme durumları daha da artar. Aslan erkekleri izleyen değil başı çekenlerdir; bu yüzden de onlara ayak uyduramayanların hayatlarında yeri olamaz. İşinizin zor olduğunu söylemiştik. Bunun bir sebebi de aslan erkeklerinin egolarının çok güçlü olmasıdır. Tatlı, sıcak kalpli ve sevecen olmalarına rağmen gururlarını incitecek hiçbir şeyi kolay kolay kabullenemezler. Affedici olmaları da zor, hatta imkânsızdır. Ayrıca bu burcun erkekleri kıskanç ve sahiplenicidir. Kıskandıkları zaman surat asıp söylenmekle de yetinmezler, bunun yerine hayatınızı cehenneme çevirecek şeyler yaparlar. Bir Aslan erkeği ikinci planda kalmaya dayanamaz. O yüzden onu kızdırmamaya ve kıskandırmamaya dikkat edin.

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Çevrenizdeki insanların hayranlığını ve saygısını kazanın. Aslan erkeği için bu çok önemli bir noktadır. Aslan erkeği sevgilisiyle, eşiyle gurur duymak ister. Başkalarının o kadına hayran olduğunu görmek de bu anlamda onun aşkını, arzusunu te-tikleyecektir. Bir diğer önemli özellik de Aslan erkeğinin çocuklara olan düşkünlüğüdür. Bu yüzden eğer çocuk sahibi olmayı düşünmediğinizi söylerseniz bu erkek kısa sürede sizden uzaklaşır. Çocuklara ve yuvasına bağlı, ama aynı zamanda evin dışında da hareketli, canlı ve dikkat çekici bir kadınsanız bu erkek bir süre sonra size sırılsıklam âşık olacaktır. Onun eleştiriye gelemediğini de söyleyelim. Kendisini eleştirecek olursanız bunu yumuşak bir dille ve kesinlikle kırıcı olmadan yapmalısınız. Aksi takdirde, pufff! Kuş yuvadan uçar gider. Aslan erkeğinin bir özelliği de sadece kendisine değil ailesine, çocuklarına yönelik eleştirilere de fazlasıyla içerlemesidir.

Aslan burcu erkeğini elde etmenin yolları nelerdir?

Asla unutmamanız gereken bir nokta daha var: Aslan erkeği zor durumda kaldığında sakın ona borç teklif etmeyin. Birlikte yemeğe çıktığınızda da yemeğin parasını siz ödemeye kalkışmayın. Bu sadece onun sizden uzaklaşmasına yol açacaktır. Duyguları incinmiş, yani yaralanmış bir Aslan’dan daha can acıtıcı hiçbir şey olamaz. Size iyi haberlerimiz de var ama: Bu erkek flört etmeyi, kur yapmayı, baştan çıkartmayı o kadar iyi bilir ki, size yapacak pek fazla şey kalmaz. Sizi sabahlara kadar bulutların üzerinde uçurur, pahalı ve güzel hediyeler alır, duymak istediğiniz sözleri kulağınıza fısıldar. Ama tabii çabucak da sıkılabilir. Bu da ne yazık ki onun olumsuz Özelliklerinden biri. Aslında niyeti sizi üzmek ya da kırmak da değildir aslında. Çünkü o mert ve dürüst bir adamdır, sadece kendisinin bu tip konularda ne kadar havai olduğunu bir an için unutuvermiştir işte. Ona karşı açık ve net olun ve sizi çok kolay kaybedebileceğini, kaybederse geri alamayacağını hissettirin. Bunu göze alamazsa, size hakikaten âşık demektir. Gerisi de artık size kalmış.

Başak burcu erkeğini elde etmenin yolları nelerdir?

Gösterişli, bakımlı, trendy, karizmatik, yanında gururla taşıyabileceği, sayesinde hava atabileceği kadınları sever.

Hiç ummadığı bir anda kulağına eğilip ona “seni seviyorum” deyin.

Aslan burcu erkeğini nasıl hediyelerden hoşlanır?

Dedik ya, bu erkek her şeyin en iyisine sahip olmak ister. Bu yüzden ona harikulade bir gümüş havyar takımı armağan edebilirsiniz. Tabii yanında bir kavanoz iyi cins havyarla birlikte. Aslan erkeğine âşıksanız, yatak odanız daima temiz, düzenli ve şık olmalı. Ayrıca çiçeklere de bayılır. Özellikle nadir bulunan, egzotik çiçeklere. Aslan erkeğine verilecek armağanlar arasında şık bir kol saatini ya da bir altın çakmağı sayabiliriz. O kadar paranız yoksa kaliteli CD’ler de armağan edebilirsiniz. Aslan erkeği klasik müziğe veya caza bayılır. Ravel’in Bolero’su ise kesinlikle onu baştan çıkaracak türden bir müziktir.

Aslan burcunun erkeğinin öfkesi yakıcıdır:

Her insan gibi aslanlar da zaman zaman bir şeylere öfkelenebilirler. Ama inanın aslan burcunun erkeğinin öfkesi diğerlerine hiç te benzememektedir. Onların öfkeleri yakıcıdır. Ateş tabiatlı diğer burçlarda olduğu gibi öfkelenmeleri çok kısa da sürmez. Kızdıkları şeyi biran unutsalar da, hatırlayınca tekrar aynı öfke patlamasını yaşarlar. Bu türlü durumlarda ona tatlı sözler söyleyip, iltifat ederek rahatlamasına yardımcı olmak yerinde bir davranış olabilir.

Aslan burcunun erkeğinin öfkeli olduğu konu yahut kişi hassas noktasıdır. Kendisi haksız dahi olsa, öfkeli olduğu kişiyi savunacak olursanız, öfkesi size de sıçrayabilir. Çünkü aslanlar öfkelendiklerinde kimin haklı olduğunu göremeyecek kadar gözleri kararır. Eğer ilişkinizin bozulmasını istemiyorsanız haklı da haksız da olsa onun yanında olmalısınız. Eğer bunu yapamıyor ve her zaman mantıktan yana olurum diyorsanız, aslan burcunun erkeğinin özellikleri bakımından size uygun olmadığını söyleyebiliriz.

 


  •  

Etiketler:, , , , ,

YORUMLAR