05.05.2016
  •  

Azra Akın Yay Burcu Kadını


Ayın ünlüsü: Azra Akın

Kendine güvenen, yenilikçi, bağımsızlığına düşkün bir kadın…8 Aralık 1981 Doğumlu Azra Akın 2002 Türkiye güzeli seçilmiş ve ardından da Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda Dünya güzeli seçilmiş manken, model ve oyuncu.

Azra Akın tipik bir Yay Burcu kadını. Zira zeki, neşeli ve entelektüel yapısıyla çevresinde göz kamaştırıyor. Yay Burcu kadınlarını yakından tanımaya ne dersiniz?

Tıpkı Azra Akın gibi tüm Yay Burcu kadınları bağımsızlıklarına oldukça düşkündürler ve kolay kolay evlenmeyi düşünmezler. Her zaman mantıklıdırlar ve kavga etmek onlara göre değildir. Aşk bu kadınlar için hayatın merkezinde değildir. Tam tersi hayatında değişiklik, yenilik ve farklılık olmasını ister. Aynılık ve rutin bu kadınları hayattan soğutabilir. Eğer bir Yay kadınını seviyorsanız ona hükmetmeye çalışmayın çünkü bu tarz erkeklerden nefret ederler.

Onlar doğru erkeği aramazlar. Çünkü düşündükleri şey karşısındaki kişi eğer doğruysa zaten o beni bulacaktır. Bu konuda oldukça rahattırlar.
Yay kadının gönlünü kazanmak istiyorsanız aşk çocuğu olmayı bir kenara bırakın mantıklı, açık sözlü ve net olun. Bolluk, neşe ve zenginlik gezegeni olan Jüpiter bu kadınları yönetir. Yani yemeye, içmeye ve eğlenmeye bayılırlar. O yüzden bu kadının bu zevklerine hitap etmelisiniz.

Yay kadınını seven erkeklere minik bir tüyo: Bu kadınlar Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

Yazan: Mahmure.com Astroloji Editörü: Emine Bayıroğlu


  •  

Etiketler:

YORUMLAR