05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Boğa Burcu Aşk Yorumları

boga_burcu
Susan Miller 2013 Boğa Burcu Aşk Hayatı
Sıcakkanlı ve şefkatli Boğa, burçlar kuşağının en duygusal burcudur ve siz tutkulu anlara önem verir, aşkla ilgili konuları ciddiye alırsınız. Hedefiniz bir ömür boyu bağlılıktır ancak bu zor olabilir çünkü kiminle birlikte olacağınız konusunda çok seçicisiniz. Bu gayet güzel ama ilk izlenimlerin her zaman doğru olmadığını da unutmayın. Bir şans verin, arzu ettiğiniz ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Doğası gereği pozitif olan Boğa için önemli olan sevgide güven duymak ve karşı tarafa güvenmektir. Kıskançlığı sorun etmek yerine, korkularınızla gerçekçi bir şekilde yüzlesin.
Karşıt burcunuz Akrep ile mükemmel bir çift olabilirsiniz ve diğer toprak burçları Başak ve Oğlak ile bir sürü ortak yönünüz var. Yengeç ve Balık burçları, güneş enerjinizle uyumludur, ancak Aslan veya Kova burcuyla kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz.

Sevgili Boğalar 2013 yılının ilk aylarında yakın çevrenizdekiler için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır, merhametli ve düşünceli bir arkadaş yönü çizeceksiniz.Çoğu insan sizin verdiklerinizi hak ediyor ve ellerinden gelenin en iyisini olmak ve yapmak için çaba gösteriyorlar. Ama her zaman sizin iyi niyetliliğinizden çıkar sağlamaya çalışacak olanların da olduğunu unutmayın. Seçici olun ve iyi tanıdığınız insanlara güvenin.

Ev yaşamınızla gurur duyuyorsunuz ve sizi seven insanlara sadık ve bağlısınız. Aile bireyleri sizin için bir güven kaynağı ve siz de onlar için öylesiniz. Kendi alanınızda olduğunuzda, kendinizi evrenle bir hissediyorsunuz. Eviniz aynı zamanda egonuzun bir ifadesi ve siz evinizde kendinizi ve başarılarınızı yansıtmak için çaba sarf ediyorsunuz.

Boğa anne ve babalar çocuklarından çok şey beklerler; genelde gereğinden çok. Siz onlar için her şeyin en iyisini diliyor olsanız da bu onların özsaygısına zarar verebilir. O yüzden eleştirel olmak yerine, yapıcı olun, onlara kendi ilgi alanlarım keşfetmeleri için özgürlük verirken gayretlerini görün ve onları daha iyiye teşvik edin.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR