• sussan miller /
  • Susan Miller 2013 Yengeç Burcu Aşk Yorumları
05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Yengeç Burcu Aşk Yorumları

yengec_burcu_erkegi
Susan Miller 2013 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

İlişkiniz de, duygularınız çok derin ve aşırı kıskançsınız. Artık yola devam etme geldiğini bilseniz bile, bir İlişkiye tutunabilinsiııiz. Aynı zamanda doğru insanla olduğunuzda tutkulu, romantik anlar yaşar. Ancak sizin için ruh eşinizi bulmak, arkadaşlarının, sürebilir. Ama ideal eşinizi bulduğunuzda., o kişi büyük olas sizinle aynı finansal güvence ve bir aile yaşamının isiıkı. kımızı paylaşacaktır. Toprak burçlarından biriyle, Boğa, Başak veya özellikle karşıt burcunuz Oğlak burcuyla mutluluğu yakalayabilirsiniz. Diğer su burçları Akrep ve Balık enerjinizle uyum içerisindedir ama bir Koç veya Terazi ile duygusal ilişkileri tatmin etmeniz zordur.

Ocak ayının ilk yarısında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu etki altında partnerinize aşırı sahiplenici davranabilir, gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz.

Bu tavrınızın, onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın. Neyse ki Ocak ayının ikinci yarısında bu haliniz değişiyor.

Daha iyimser ve kabullenici olmanız ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Macera arzularınızın artacağı bugünler yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve hoş maceralar içine girmeniz mümkün.

Bir arkadaş olarak sizden iyisi yok. Yakın çevrenizdekilere sadık ve destekleyicisiniz. Sayıları az da olsa, çok da olsa, yanlarında kendiniz olabildiğiniz insanlarla birliktesiniz ve genelde onkula teke tek veya küçük gruplar içinde zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Zaman ve kaynaklarınız konusunda cömertsiniz. Arkadaşlıklarınıza değer veriyorsunuz ve uzun süreli dostluklarınız var. Bu insanlardan bazıları sizin ailenizin bir uzantısı oldu bile.

Yengeçler tüm ilişkilerinde başkalarının ihtiyaçları için kendi ihtiyaçlarını feda ederler. îki insan bir araya geldiğinde özveri şart olsa da aşırı uyumlu olmak iki taraf için de sağlıksızdır. Hem kendinizin hem de karşınızdaki insanm ihtiyaç, umut ve dileklerini karşılamak için dengeyi sağlayın. Bazen daha çok verin, bazen daha az.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR