05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Aslan Burcu Aşk Yorumları

aslan_erkegi
Susan Miller 2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı
Arkadaşlarınız sizinle vakit geçirmekten keyif alıyor ve canlı karakterinizden etkileniyorlar. Bu sebepten dolayı bir sürü tanıdığınızın olması şaşırtıcı değil. Bu kadar çok insan tanıyor olmak, çevrenizi geniş tutmanızı sağlıyor ve sosyal bir ortamda tanıştığı herkesi büyüleyen bir insan olarak popüler oluyorsunuz. Nasıl konuşacağınızı iyi biliyorsunuz ve insanları, evreninizin merkezindeymişler gibi hissettiriyorsunuz. Sayıca az olsa da yakın arkadaşlarınız düşüncelerinizi harekete geçiriyor ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi yönlendiriyorlar. Yakın arkadaşlarınızla uzun sohbetler etmekten keyif alıyorsunuz.

Romantizm sizin uzmanlık alanınız. Bir futbol maçı, parkta bir piknik ya da mum ışığında yemek; karşınızdaki insanı nasıl etkileyeceğinizi iyi biliyorsunuz. Gönül eğlendirmek sizin alanınız. Bu da size potansiyel bir eşle tanışmak için pek çok fırsat veriyor. Ancak o kişinin yakalanması zor biri olacağı kesin. Çünkü siz bağımsız ruhlara ilgi duyuyorsunuz. Bu, eş burcunuz Kova nın etkisidir. Hatta Güneşi o burçta olan biriyle harika bir çift olabilirsiniz. Diğer ateş burçları Koç ve Yay la ortak pek çok yönünüz var ama bir Aslan burcuyla sahneyi paylaşmak zor olabilir. İkizler ve Terazi, sizinle entelektüel uyum içindeler ancak bir Boğa veya Akrep size fazla düşkün olabilin.

İlgili ve heyecanlı bir ebeveyn olarak çocukların aktivitelerinden özellikle yaptıkları sporlardan keyif alıyorsunuz. Çocuklarınızın deneyim ve bilgilerini artırmak için onları öğrenmeye teşvik ediyorsunuz. Ama bazen çocuklarınızın sizi yönetmesine izin veriyor, tavrınızı koyarak daha etkili olabilecekken teslim oluyorsunuz. Arada bir onları şımartabilirsiniz ancak her zaman değil. Aile konusunda derin duygularınız var ve büyük olasılıkla çocukluğunuzda bir akrabanız sizin üzerinizde büyük etki bıraktı. Genel anlamda aileyle ilgili konuların özel kalmasına gayret ediyorsunuz ve evde size ayrılmış bir alan var. Bazen bu sadece rahat bir koltuk bile olabilir.

Ocak ayının ilk yarısında ikili ilişkiler sizin için ön planda olacak. Bu günlerde evlilik, nişan gibi önemli konularda kararlar alabilir, ilişkinizi resmileştirmek amacıyla yeni adımlar atabilirsiniz.

Sevdiğinizin veya eşinizin size karşı olumlu tavırlar takınacağı bu dönemde uzun vadeli ilişki planları yapmanız veya ilişkinizin temellerini sağlamlaştırmanız mümkün. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz.

Ocak ayının ikinci yarısında ise duygusal anlamda oldukça hassas ve romantik bir hal alabilirsiniz. Bu da zaman zaman acı çekmenize neden olabilir. Bu hassasiyet altında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir.

Bu etki altında partnerinize aşırı sahiplenici davranabilir, gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavrınızın, onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın.

Fakat 15 Şubat- 5 Mart arasında oldukça hareketli neşeli ve canlı bir hal içinde olacaksınız. Bu durumun size cinsel çekicilik kazandırması mümkün. Bu değişim ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek.

Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.

Venüs Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.


  •  

Etiketler:, ,

YORUMLAR