05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Başak Aşk Yorumları

basak_burcu
Susan Miller 2013 Başak Burcu Aşk Hayatı
Yaşamınıza yeni insanlar girip çıkar ve bazıları sizinle belirli bir amaç için iletişim kurar. Bu amaç bazen hemen göze çarpar, bazen yıllar sonra anlarsınız. Birkaç tanesi yakın dostunuz olur ve onları aileden sayarsınız, özellikle de pek çok Başak burcu gibi sevdiklerinizden uzakta yaşıyorsanız. Sosyal ortamlarda tamdık larınızla olmaktansa, bu arkadaşlarınız arasında kendinizi daha rahat hissediyorsunuz.

Çocukluğunuzda büyük olasılıkla bilgi ve öğrenmeyi, değer ve etik kuralları teşvik eden bir ev ortamında yaşadınız. Bu nitelikler sizin için kendi eviniz ve ailenizde de son derece önemli ve kendi çocuklarınıza da bu değerleri vurguluyorsunuz.
Ancak pek çok Başak burcu insanı yaşamın ileriki dönemlerinde çocuk sahibi olurlar. Bir anne veya baba olarak, yüksek beklentileriniz var ve çocuklarınızı mümkün olan her alanda başarılı olmaya zorluyor sunuz. Bu onların yetişkinlik dönemlerinde harika bir iş eriğine sahip olmalarını sağlasa da kendilerini baskı altında hissetmeden ilgi alanlarını keşfetmeleri için onları özgür bırakmayı da öğrenmelisiniz. Yapıcı eleştiriyi övgülerle dengeleyin.

İlişkilerinizi ciddiye alıyorsunuz ve gönül eğlendirmek size göre değil. Tek bir ilişkinin rahatlığını ve güvenini seviyorsunuz ve bazen yıllarca, ciddi bir adım ihtiyacı duymadan ilişkiyi sürdürebilirsiniz. Tüm bunlar, tutkularınızı harekete geçiren doğru insanla karşılaştığınızda değişin Burçlar kuşağının en duygusal burçlarından biri olarak, özel anlara, anılara ve şık, mum ışığı yemeklerine değer veren bir romantiksiniz. Mantığı geride bırakıp birlikteliğin her anına kucak açtığınızda gerçekten âşıksınız demektin Karşıt burcunuz Balıkla harika bir çift olabilirsiniz. Diğer su burçları Yengeç ve Akrep’le de uyumlusunuz. Bir Boğa veya Oğlak burcuyla mutlu olabilirsiniz ancak değişken, özgür ruhlu bir İkizler veya Yay sizi zor durumda bırakabilir.

Ocak ayının ilk yarısında, sağlık konuları ve günlük işleriniz daha fazla ön planda olacak. Bu koşuşturmaca içinde sevdiğinize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

Ocağın ikinci yarısında, ikili ilişkileriniz sizin için daha fazla önemli olacak. Eşinizin veya sevdiğinizin fedakârca tavırları sayesinde ilişkilerinizi ciddi boyutlara taşıyabilir evlilik, nişan gibi konular için harekete geçebilirsiniz. Veya bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atmak ilişkilerinize son derece olumlu yansıyacak.

İstediğinizi elde etmek için baştan çıkarıcı bile davranabilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra duygularınızın eskisi kadar güçlü olmadığını fark edebilirsiniz. Bu halinizi karşınızdaki kişiyi olduğu kadar sizi de şaşırtabilir. Veya son derece yoğun duygular mantıklı düşünmenize engel olabilir ve kıskançlık yüzünden hem kendinize hem de sevdiğinize hayatı zehir edebilirsiniz.

Daha sonra da bunun kuruntudan ibaret olduğunu anlayabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi duygularınızın yoğunluğuna kaptırmadan önce her zamanki temkinli tavrınızla bir muhasebe yapmalı çok aceleci davranmamalısınız.

2013 yılında Kendinizi rahat ve huzurlu hissedecek aradığınız duygusal güvenliği bulduğunuzu düşüneceksiniz. Bu durum sizi oldukça neşelendirebilir. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yeni arayışlar için de olduğunuz bugünler, yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve sizin için hoş macera sayılabilecek ilişkiler içine girmeniz mümkün.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR