05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Terazi Burcu Aşk Yorumları

terazi_erkegi
Susan Miller 2013 Terazi Burcu  Aşk Hayatı

Bir çok zaman Terazi burcu, partnersiz bir hayat düşünemez ve eşiniz olmadan kendini yarım kalmış hisseder. Ancak birlikteliğe bu kadar alışmış biri için arkadaşlarınızın da yer aldığı grup aktivi-telerinden keyif alıyorsunuz. İletişim kurma ihtiyacınızı paylaşan insanlarla olmayı tercih ediyorsunuz ve mantıksal uyuma büyük önem veriyorsunuz. Gece geç saatlere kadar devam eden sohbetlerde sevgi ön plana çıkabilir. Ama siz sevgiyi karasevdayla karıştırabilir ve bir anda kendinizi ciddi bir beraberlik içinde bulabilirsiniz. O yüzden bir insanın gerçekten ruh eşiniz olup olmadığına kadar verirken her şeyi zamana bırakın. Karşıt burcunuz Koç ile birlikte olabilirsiniz. Diğer ateş burçları Aslan ve Yay da ilginizi çekebilir. Sizin gibi hava burçları İkizler ve Kova ile ortak yönleriniz olabilir ancak bir Yengeç veya Oğlak ile yaşam engebeli olacaktır.

Arkadaşlarınıza sadıksınız ve etkili insanlardan oluşan geniş bir çevreniz olduğu için gurur duyuyorsunuz. Sosyal ortamlarda popüler olmanızın bir sebebi, herkese kendilerini rahat ve ilginin merkezi gibi hissettiriyor olmanızdır. Arka bahçenizde mangal da yapsanız, resmî bir yemek de düzenleseniz, dostlarınızı zarif, şık ve klas bir ortamda ağırlıyorsunuz» Pek çok Terazi burcu insanı kulüp ve organizasyonlara katıldığından geniş bir tanıdık kitlesine sahiptir.

2013 Ocak ayının ilk yarısında size mutlu olma arzularınız ön plana çıkıyor. Kalbiniz boşsa âşık olmak veya sevdiğinizle daha yoğun paylaşımlar için içinizden yükselen arzular sizi harekete geçirecek.

Duygusal anlamda biraz daha özgür olmayı isteyebilir, hatta zaman zaman isyankârca hareket edebilirsiniz. Bu dönemde her zaman yaptıklarınızdan farklı şeyleri deneyebilir, ilginç ortamlara, ilginç gruplara katılabilirsiniz.

Bu hareketlilik sizi arzuladığınız aşka veya sevgilinizle daha coşkulu bir beraberliğe götürebilir. Bu dönemde ilginç ve sıra dışı kişilere kapılabilir veya sevdiğinizle ilişkinizi daha coşkulu yaşayabilirsiniz. Bu arada isyankâr duygularınız sizi başkalarının onaylamadığı ilişkilere de yöneltebilir veya düzgün devam eden ilişkiniz bir anda bitirmek isteyebilirsiniz.

kinci yarısı sizin için ilk yarısı kadar eğlenceli ve hareketli geçmeyecek. Yapmak zorunda olduğunuz yoğun günlük işlerinize dönebilirsiniz.

Sağlık konuları ve sizden yardım isteyen kişiler yoğunluğunuzu arttırabilir. Bu arada sağlık kuruluşunda çalışan kişilerle yakınlaşabilir, duygusal kıpırdanmalar hissedebilirsiniz.

8 Şubat – 6 Mart arasında ikili ilişkileriniz önemli olmaya başlıyor. Eşiniz veya sevdiğinizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilir, ilişkilerinizde uzlaşmacı davranabilirsiniz. Bu arada ilişkilerinizde zorlayıcı durumlar yaşanması da mümkün. Özellikle 8-17 Şubat tarihlerinde ilişkilerinizle ilgili beklenmeyen durumlarla karşılaşma riskiniz var. Ayrılıklar, kopmalar yaşanabilir.

Onlarla sadece dostluk amaçlı güzel ilişkiler kurabilirsiniz tabii ki ama yeni bir aşkın heyecanına kendinizi kaptırmanız da çok mümkün. Eğer kalbiniz boş değil ve güzel giden bir ilişkiniz varsa bütün bu etkinlikleri sevdiğinizle birlikte yapmak ilişkinizi olumlu yönde ilerletecek.

Haziran 2013 yılından itibaren geri giden Venüs etkisiyle macera arayışlarınız biraz daha devam edecek. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

Yurt dışında veya yolculuk sırasında başlamış fakat tamamlanmamış bir aşk macerasının tekrar gündeme gelmesi mümkün.

Bu süreçte özellikle eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Fakat geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir.
29 Ekim – 23 Kasım arasında harika bir döneme giriyorsunuz. Son derece sıcakkanlı, sevimli ve olumlu olacaksınız. Bu haliniz bir anda çevrenizdeki insan kalabalığınız arttırabilir. Herkese çekici gelebilir, son derece iyi ilişkiler içinde olabilirsiniz.

Yeni aşklar için uygun bir dönem. Özellikle Kasım başlarında birdenbire başlayan sürpriz aşklar veya sürpriz kararlar olabilir. Bu dönemi iyi değerlendirebilirseniz sevdiğinizle de çok olumlu ilişkiler içinde olacaksınız. Öte yandan eğer haritanız da sert etkiler varsa ani ayrılıklar, ani gerginlikler gibi bazı olumsuzluklar da mümkün.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR