05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Akrep Burcu Aşk Yorumları

akrep_burcu_erkegi
2013 Susan Miller Akrep Burcu Aşk Hayatı
2013 yılının ilk zamanların da sosyal hayatınız, dostluklar ve arkadaş çevreniz çok fazla gündeminizde olacak. Özellikle 2 Mart‘a kadar olan dönemde bu çevrelerden tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bulunduğunuz kalabalık ortamlarda eski sevgilinizle tekrar karşılaşabilir ve ona karşı hiç de boş olmadığınızı fark edebilirsiniz. Veya bu karşılaşma canınızı acıtabilir. Bir diğer olasılık da, unutamadığınızı sandığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğini fark ederek huzura kavuşabilirsiniz.

Bu arada devam eden ilişkilerinizle ilgili de sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir, bulunduğunuz ortamlarda ilişkileriniz yüzünden birileri ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Ocak ayının ilk yarısında aile içindeki ilişkileriniz önem kazanıyor. Onlarla daha yakın ve sıcak ilişkiler içinde olabilir sevdiğinizi veya eşinizi ailenizle kaynaştırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin artık aileden biri sayılması siz çok mutlu edebilir.
Şubat ayının ikinci yarısında mutluluk arzularınız artıyor. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Nisan ayı itibariyle ikili ilişkiler çok fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilir, evlilik, nişan gibi bir kararla resmileştirebilirsiniz.
Bugünlerde başlayan yeni ilişkiniz varsa bu ilişki uzun süreli olabilir ve çok hayırlı bir şekilde neticelenebilir. Bu günlerde sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir.

Olumlu tavırlarınızla sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle 6-18 Mart arasında Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönem. Aslında bu dönemde her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. Bu dönemde gündeme gelen yasak aşklar da sizi epey bir süre uğraştırabilir. Bu aşkın getireceği sonuçlara Ağustos ayına kadar katlanmak zorunda kalabilirsiniz. 15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir.

Aradığınız aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz. 4 -29 Ekim arasında sosyal hayatınız ve sosyal paylaşımlarınız ön plana çıkıyor. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla etrafınızdakilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Sempatik ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Aynı zamanda becerikli ve mantıklı haliniz de sizi cazip hale getirebilir. Eğer çok seçici olmazsanız bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

29 Ekim de önemi sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Gereksiz endişeler ve kuruntular içine girebilir kendi kendinizi üzebilirsiniz. Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler gündeme gelebilir veya duygularınızı herkesten gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu günlerde olayları ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bunu başarmanız güç olabilir. Üstelik 13 Kasım’da yaşanacak tutulma sizi etkileyeceği için yaşadığınız sorunlar ilişkilerinize kadar uzanabilir. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.


  •  

Etiketler:

YORUMLAR