05.05.2016
  •  

Susan Miller 2013 Kova Burcu Aşk Yorumu

kova_burcu_erkegi
Sevgili Kovalar 2013 yılının Ocak ayının ikinci yarısında ise duygusallıktan daha fazla maddi konulara odaklanabilir, sahip olduklarınızı arttırmak adına yatırımlar ve harcamalar yapabilirsiniz. Bu süreçte sevdiğiniz ve değer verdiğiniz şeyler için de kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Sevgilinize hediye alabilir veya ilişkinizi daha iyi bir konuma getireceğine inandığınız konuda parasal harcamalar da bulunabilirsiniz.

14 Şubat- 16 Mart döneminde iletişim becerilerinizin arttığı günlerdesiniz. Oldukça hareketli neşeli ve canlı bir hal içinde olacaksınız Bu durumun size cinsel çekicilik kazandırabilir ve ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyebilir. Yakın arkadaşlar veya yakın çevrenizde oturan kişilerle aniden başlayan sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Veya aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız beklenmedik değişimlerin yakın çevreniz tarafından sürpriz olarak nitelendirilmesi de mümkün.

Sonuç olarak bu değişimlerden olumlu yönde etkilenebilirsiniz. Bu günlerde kısa yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenizden kişilerle birlikte olabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizle birlikte yapacağınız gezilerde sizi mutlu edecek gelişmelere hazır olun.

5 Nisan – 24 Mayıs arasında ise sıcak ve samimi bir aile ortamında huzuru arayabilir, bütün sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Ailenizle birlikte katılacağınız ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz. Bu huzurlu ortamda sevdiğiniz kişiden söz edebilir ilişkiniz için onay alabilirsiniz.

Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz. 4-29 Ekim arası tutkularınız ve cinsel potansiyeliniz artıyor. Fakat yoğunlaşan duygular yüzünden biraz kıskançlık yapabilir, gereksiz endişe ve kuruntularla hem kendinizi ve sevdiğinizi üzebilirsiniz. Yasak aşkların da gündeme gelebileceği bu dönem sizin için biraz huzursuz geçecek.

14 Ekim-23 Kasım arasında macera arzularınız artıyor. Seyahatler, yabancı kültürler, uzak ülkeler gündeminizde olacak. Yabancı ortamlarda yabancı kişilerle tanışabilir, ilginç maceralar yaşayabilirsiniz. Veya sevdiğiniz kişiyle birlikte tatil programları yapabilirsiniz.

3 Kasım- 27 Aralık arasında tarihlerinde iş hayatı ve kariyer konularına yönelecek ve bu çevreden insanlarla daha yakın olacaksınız. Sosyal statünüzü yükseltecek kişileri kendinize daha yakın görebilir ve onlarla yakın ilişkiler kurabilirsiniz.


  •  

Etiketler:,

YORUMLAR