22.06.2016
  •  

Çağatay Ulusoy Hangi Burç


Doğum Tarihi: 23 Eylül 1990 Doğum Yeri: İstanbul Burcu: Başak

Best Model of Turkey birincisi olan Çağatay Ulusoy, yarışmadan önce İstanbul Üniversitesi’nde peyzaj bölümünde okudu ve aynı zamanda oyunculuk dersleri aldı. Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile genç kızların gözdesi haline gelen Çağatay ayrıca 2011 yılında sinema ekranlarına taşınan ‘Anadolu Kartalları’ filminde ‘ Üsteğmen Ahmet Onur’ karakteri ile oyunculuk konusundaki başarısını herkese göstermeyi başardı.

Başak burcu erkeği olan Çağatay Ulusoy burcunun karakterini ne kadar yansıyor?

Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır.

Başak burcu erkeği inatçı, titiz, detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

Başak burcu erkeği çevresindeki olumsuzlukları sözünü sakınmadan tenkit edebilir. Eleştirmeyi sever. Fazlasıyla açık sözlüdür. Düşünceli olmasına rağmen hoşuna gitmeyen şeyleri direkt ve net olarak söyler, bu yüzden kırıcı olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Bazen aşırıya kaçacak derecede titiz olabilir.

Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz. Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.

Başak içgüdüsel bir çalışma aşkıyla doğmuştur. Böylesine yükseklere erişememiş olan Başaklar bile, şu ya da bu şekilde bencillikten uzak bir ideale hizmet edememenin hafif suçluluğunu duyarlar.

Başak burcu erkeği karşı cinste nezaket ve kibarlığa en az temizlik kadar önem verir. Aşık olmaktan korkar, fakat sevdiği zaman da sadık bir erkek olur. Sevdiği kişiyle dost olabilmeyi ister. Evlilikte düşünceli ve saygılı bir eş olur. Çocuklara çok düşkün olmamakla beraber iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olacaktır.


  •  

Etiketler:, ,

YORUMLAR