• Genel /
  • Müneccim Hümeyra Muhteşem Yüzyıl Dizine Katıldı
05.05.2016
  •  

Müneccim Hümeyra Muhteşem Yüzyıl Dizine Katıldı


Muhteşem yüzyılın da bir tek müneccim eksikti, o da tamamlandı.
Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Müneccim rolü ile Remmal Elmas karakteriyle Hümeyra uzun bir aradan sonra tekrardan bir dizide ekranlar karşısına çıkacak.

Ünlü oyuncu Hümeyra’nın müneccim Remmal Elmas rolü ile izleyici karşısına çıkacağı, Mehmet Günsür’ün ise bu haftadan itibaren kadroya dahil olup, Mahide Evranın oğlu Şehzade Mustafa rolü ile Topkapı Sarayında yeni bir dönem başlıyor.

İzlenme rekorları kıran “Muhteşem Yüzyıl”ın bu bölümünü mutlaka izlemelisiniz. Her ne kadar tarihi çarpıttığı ve alakasız konuların yer aldığı söylense de bence Türk televizyon tarihinin, her anlamda en başarılı dizisi diyebiliriz.

 

 

İşte Dizini Fragmanı

İbrahim, Behram Paşa’nın elindeki kozun farkındadır. Çaresiz, isteğine boyun eğer. Sultan Süleyman, İbrahim’in bu tavrından şüphelenir. İbrahim’den bir an evvel durumu çözmesini ister. İbrahim çekinmeden Behram Paşa’nın karşısına çıkar. İkili tüm kozlarını paylaşır. Haremde ise sular gitgide ısınır. Valide Sultan ve Hürrem arasındaki çekişme haremdeki cariyelere yansır. Hürrem’e karşı tepkiler yükselir. Edirne’ye bir çocuk olarak giden Şehzade Mustafa ise güçlü ve yakışıklı bir erkek olarak hareme döner. Onun dönüşü haremde coşkuyla karşılanır. Mahidevran hiç beklemeden şehzadesi için kuracağı haremin hazırlıklarına başlar. Diğer tarafta ise Şehzade Mustafa yeniçeri ocağına ilk adımını atar.


  •  

Etiketler:, , , ,

YORUMLAR