• Genel /
  • Okan Yalabık Yay Burcu Erkeği
05.05.2016
  •  

Okan Yalabık Yay Burcu Erkeği


Son dönemlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki performansı ile izleyicileri büyüleyen Okan Yalabık  13 Aralık 1978, İstanbul Doğumlu.
Yay burcu erkeği olan Okan Yalabık . 1994 yılında amatör olarak tiyatroya başladı. Bir çok amatör grupta çeşitli görevler üstlendi. 1997 yılında İst. Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü kazandı. 1998 yılından beri Kenter Tiyatrosu’nda ile ‘Martı’, ‘Nükte’, ‘Sırça Kümes’, ‘İnishmorelu Yüzbaşı’ oyunlarında rol aldı. Bir diğer taraftan da ‘Gülüm’,’ Kolay Para’ adlı sinema filmlerinde ve `Yılan Hikayesi`, `Serseri` ve `Hatırla Sevgili` adlı tv dizilerinde rol aldı. Son olarak şu an Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Pargalı İbrahim Paşa rolünü oynamaktadır. Yalabık ayrıca Uncharted 3 oyununun Türkçe dil seçeneğinde ana karakter Nathan Drake’i seslendirmiştir.

Şifre : Özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, coşku, araştırmacılık.

Yay’ların olumlu huyları : İyimser, güler yüzlü, sokulgan, açık düşünceli, uyumlu, felsefe ve yargı yeteneği olan, özgürlük seven, dürüst, güvenilir.

Yay’ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.


  •  

Etiketler:

YORUMLAR